AMC Bridge взяла участь в акредитації освітньої програми Дніпровського національного університету

черв. 07, 2021

У межах угоди про співробітництво компанія AMC Bridge взяла участь в акредитації навчальної програми факультету прикладної математики у Дніпровському національному університеті ім. Олеся Гончара. 

Акредитація відбулася у форматі засідання фокус-групи за участю різних сторін навчального процесу і роботодавців, які співпрацюють з навчальним закладом. Серед учасників групи експертів і регіональний менеджер AMC Bridge Марина Айсіна. 

Уже багато років компанія тісно співпрацює з університетом. Зокрема, з факультетом прикладної математики. Свого часу AMC Bridge оновила комп’ютерні аудиторії навчального закладу та надала необхідне для навчання обладнання. Також брали участь у лекціях та зустрічах із працівниками ІТ-компанії та студентами ДНУ, а аспіранти та студенти вишу стажувалися в компанії. 

Як результат постійної спільної роботи, за словами Марини, викладачі завжди прислуховуються до порад про те, що варто додати при формуванні програми, і тим чи іншим чином включають це в навчальний процес. Наприклад, щодо важливості англійської мови, софт скілів, тощо. 

Ми зацікавлені отримувати якнайкраще підготовлених спеціалістів і саме в тому напрямку, який потрібен нам. Це одна з причин, чому ми намагаємося розробляти практичні завдання для студентів та всіляко допомагати викладачам технічних ВНЗ. У проєктах, з якими працює AMC Bridge, математична складова – серйозна, тому для нас вкрай важливо, щоб студенти отримували якісну вищу освіту”, – коментує мотивацію співпраці з вишами Марина Айсіна. 

AMC Bridge давно й активно долучається до тісної співпраці й з іншими університетами України. Наприклад, у 2021 році вже взяли участь у схожих заходах Хмельницького національного університету та Національного технічного університету “Дніпровська політехніка”. 

Про AMC Bridge 

AMC Bridge вже більше 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проєктування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Autodesk, DS SOLIDWORKS, Microsoft, PTC та Siemens. Головний офіс компанії розташований у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові. Віднедавна долучитись до AMC Bridge можна з будь-якого міста України.

Зв'язатися з нами

Нові статті

Компанія AMC Bridge розпочала співпрацю із Прикарпатським національним університетом

AMC Bridge збільшує список освітніх партнерів і цього разу компанія підписала угоду про співробітництво із Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника, що у місті Івано-Франківськ.

черв. 15, 2021
AMC Bridge у рейтингу Financial Times 2021

Компанія AMC Bridge, постачальник послуг із розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проєктування, конструювання, виробництва та будівництва, пишається тим, що другий рік поспіль потрапляє до рейтингу відомого фінансового видання Financial Times.

трав. 25, 2021
AMC Bridge приймає Google Hash Code 2021

Компанія AMC Bridge, провайдер послуг із розробки програмного забезпечення в галузях автоматизованого проєктування, інжинірингу, виробництва та будівництва, організувала віртуальний центр для онлайн-кваліфікацій Hash Code.

бер. 11, 2021
Top