AMC Bridge приймає Google Hash Code 2021

бер. 11, 2021

Компанія AMC Bridge, провайдер послуг із розробки програмного забезпечення в галузях автоматизованого проєктування, інжинірингу, виробництва та будівництва, організувала віртуальний центр для онлайн-кваліфікацій Hash Code.

Hash Code — це всесвітні командні змагання з програмування, організовані Google для студентів та професіоналів. Кожен учасник обирає команду та мову програмування для розв'язання інженерної проблеми, яку задає компанія.

У цьому році кваліфікаційний раунд конкурсу відбувався онлайн. Команди могли долучитись до хабу та разом з іншими учасниками віртуально зустрітися для перегляду трансляції від Google. Найкращі команди продовжать змагання у світовому фіналі.

Віртуальний центр AMC Bridge прийняв 36 учасників та 13 команд. Одна з команд нашого центру посіла 9 місце з-поміж українських команд.

Про AMC Bridge

AMC Bridge вже більше 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проєктування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Autodesk, DS SOLIDWORKS, Microsoft, PTC та Siemens. Головний офіс AMC Bridge розташований у США. В Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові. Віднедавна долучитись до компанії можна з будь-якого міста України.

Про Hash Code

Hash Code — це командні змагання з програмування від Google. Учасники з усього світу спілкуються з іншими програмістами під час спільної роботи над проблемою, яка спроєктована за реальним інженерним завданням від Google у командах від двох до чотирьох осіб. Більше інформації про Hash Code можна знайти на сайті змагань.

Зв'язатися з нами

Нові статті

Команда AMC Bridge зібралася, щоб обговорити результати діяльності компанії у 2020 році

2020 рік був складним. Для багатьох він став тестом на стійкість бізнесу. Компанія AMC Bridge випробування 2020 успішно пройшла й відзвітувала про свої здобутки на традиційній зустрічі Core Team, яку цьогоріч ми провели онлайн. Про основні результати 2020 та наші плани на 2021 рік можна докладніше дізнатися нижче.

лют. 24, 2021
AMC Bridge доєдналася до UK BIM Alliance

Компанія AMC Bridge, яка вже понад 20 років є стратегічним партнером для постачальників програмного забезпечення у сфері автоматизованого проєктування, конструювання та виробництва, стала членом UK BIM Alliance. Компанія доєдналася до спільноти у складі групи експертів в області технологій та названа платиновим патроном альянсу.

лют. 23, 2021
Компанія AMC Bridge підсумувала результати робoти за 2020 рік

У 2020 році IT індустрія зазнала колосальних змін, що змусило компанію пристосовуватися до нової реальності. Попри світову кризу, спричинену пандемією COVID-19, AMC Bridge зміг пристосуватися до змін, створити найбезпечніші умови праці для співробітників та забезпечити найвищий рівень надання послуг своїм клієнтам. Підтвердженням цьому стало те, що компанія потрапила до ряду престижних рейтингів.

лют. 09, 2021
Top