AMC Bridge приймає Google Hash Code 2021

бер. 11, 2021

Компанія AMC Bridge, провайдер послуг із розробки програмного забезпечення в галузях автоматизованого проєктування, інжинірингу, виробництва та будівництва, організувала віртуальний центр для онлайн-кваліфікацій Hash Code.

Hash Code — це всесвітні командні змагання з програмування, організовані Google для студентів та професіоналів. Кожен учасник обирає команду та мову програмування для розв'язання інженерної проблеми, яку задає компанія.

У цьому році кваліфікаційний раунд конкурсу відбувався онлайн. Команди могли долучитись до хабу та разом з іншими учасниками віртуально зустрітися для перегляду трансляції від Google. Найкращі команди продовжать змагання у світовому фіналі.

Віртуальний центр AMC Bridge прийняв 36 учасників та 13 команд. Одна з команд нашого центру посіла 9 місце з-поміж українських команд.

Про AMC Bridge

AMC Bridge вже більше 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проєктування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Autodesk, DS SOLIDWORKS, Microsoft, PTC та Siemens. Головний офіс AMC Bridge розташований у США. В Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові. Віднедавна долучитись до компанії можна з будь-якого міста України.

Про Hash Code

Hash Code — це командні змагання з програмування від Google. Учасники з усього світу спілкуються з іншими програмістами під час спільної роботи над проблемою, яка спроєктована за реальним інженерним завданням від Google у командах від двох до чотирьох осіб. Більше інформації про Hash Code можна знайти на сайті змагань.

Зв'язатися з нами

Нові статті

Компанія AMC Bridge розпочала співпрацю із Прикарпатським національним університетом

AMC Bridge збільшує список освітніх партнерів і цього разу компанія підписала угоду про співробітництво із Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника, що у місті Івано-Франківськ.

черв. 15, 2021
AMC Bridge взяла участь в акредитації освітньої програми Дніпровського національного університету

У межах угоди про співробітництво компанія AMC Bridge взяла участь в акредитації навчальної програми факультету прикладної математики у Дніпровському національному університеті ім. Олеся Гончара. 

черв. 07, 2021
AMC Bridge у рейтингу Financial Times 2021

Компанія AMC Bridge, постачальник послуг із розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проєктування, конструювання, виробництва та будівництва, пишається тим, що другий рік поспіль потрапляє до рейтингу відомого фінансового видання Financial Times.

трав. 25, 2021
Top