Рівень задоволеності послугами AMC Bridge: Опитування 2020

лют. 05, 2021

Задоволеність клієнтів є вирішальним фактором для діяльності компанії. Щоб завжди тримати руку на пульсі та контролювати якість наших послуг, AMC Bridge проводить щорічні опитування задоволеності клієнтів. Так ми можемо своєчасно реагувати на важливі моменти та за необхідності корегувати певні процеси.

Опитування 2020 року було особливо важливим для AMC Bridge. Цього року ми внесли ряд змін, щоб адаптуватися до світової COVID-ситуації, й хотіли переконатися, що вони не вплинули на якість наших послуг.

Ми були раді дізнатися:

  • 98% респондентів підтвердили, що робота AMC Bridge залишилася такою ж ефективною, як завжди, незважаючи на перехід у режим роботи з дому.
  • 95% респондентів задоволені послугами, які надає AMC Bridge, що перевершило наш результат у 2019 році (93% відповідно).
  • 93% клієнтів, швидше за все, рекомендуватимуть AMC Bridge як розробника програмного забезпечення іншим компаніям.
  • 88% респондентів у майбутньому неодмінно розроблятимуть більше проєктів з AMC Bridge.

На запитання, чому вони обрали нас серед інших постачальників програмного забезпечення, більшість клієнтів AMC Bridge вказали, що рекомендації інших гравців ринку та репутація компанії стали вирішальними факторами.

Опитування 2020 року продемонструвало як збільшення загального рівня задоволеності клієнтів від співпраці та спільних проєктів, так і показало, що все більше наших партнерів задоволенні якістю наших сервісів.

AMC Bridge 2020 Customer Satisfaction Survey Results

Цьогорічні результати ще більш вражають з огляду на те, що у 2020 році в нашому опитуванні взяла участь рекордна кількість клієнтів.

Багато з них також окремо висловили свої позитивні враження від партнерства з AMC Bridge, якими ми готові з гордістю поділитися з вами:

“Ми з нетерпінням чекаємо наших наступних спільних проєктів.”

Hiroshi Sakata

Solution Division Development Division

 

Applied Technology

 

“Співпрацюючи з компанією, яка працює в усьому світі, ми змогли отримати нові відкриття та якісні результати. Надзвичайно висока компетенція та виправдані витрати.”

Hironobu Yoshizawa

Manager, Robotics Business Dept.

Hirata

 

Коментуючи результати опитування, Ігор Цинман, президент AMC Bridge, зазначив: «AMC Bridge прагне надавати високоякісні послуги, незалежно від того, які виклики нам може поставити життя. У 2020 році світ зіткнувся з пандемією, яку ніхто не міг передбачити ще рік тому. Компанія AMC Bridge перегрупувалася та вдалася до всіх необхідних заходів, щоб захистити наших співробітників та бізнес наших Клієнтів. Ми робимо все можливе, щоб сприяти процвітанню наших Клієнтів, і раді відзначити, що надзвичайно позитивні відгуки, які ми отримали, підтверджують правильність нашого стратегічного напрямку».

Про AMC Bridge

AMC Bridge вже більше 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проєктування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Microsoft, Siemens й Autodesk. Головний офіс компанії розташований у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях і Львові.  

Зв'язатися з нами

Нові статті

Команда AMC Bridge зібралася, щоб обговорити результати діяльності компанії у 2020 році

2020 рік був складним. Для багатьох він став тестом на стійкість бізнесу. Компанія AMC Bridge випробування 2020 успішно пройшла й відзвітувала про свої здобутки на традиційній зустрічі Core Team, яку цьогоріч ми провели онлайн. Про основні результати 2020 та наші плани на 2021 рік можна докладніше дізнатися нижче.

лют. 24, 2021
AMC Bridge доєдналася до UK BIM Alliance

Компанія AMC Bridge, яка вже понад 20 років є стратегічним партнером для постачальників програмного забезпечення у сфері автоматизованого проєктування, конструювання та виробництва, стала членом UK BIM Alliance. Компанія доєдналася до спільноти у складі групи експертів в області технологій та названа платиновим патроном альянсу.

лют. 23, 2021
Компанія AMC Bridge підсумувала результати робoти за 2020 рік

У 2020 році IT індустрія зазнала колосальних змін, що змусило компанію пристосовуватися до нової реальності. Попри світову кризу, спричинену пандемією COVID-19, AMC Bridge зміг пристосуватися до змін, створити найбезпечніші умови праці для співробітників та забезпечити найвищий рівень надання послуг своїм клієнтам. Підтвердженням цьому стало те, що компанія потрапила до ряду престижних рейтингів.

лют. 09, 2021
Top