AMC Bridge серед найкращих українських ІТ-роботодавців у 2020 році

лют. 03, 2021

Компанія AMC Bridge, провайдер послуг з розробки програмного забезпечення в галузях автоматизованого проєктування, інжинірингу, виробництва та будівництва, пишається тим, що потрапила в ТОП-3 рейтингу від DOU.ua «Найкращі ІТ-роботодавці 2020». Ми номер один у Чернівцях та номер два в Україні з-поміж ІТ-компаній зі штатом у 200-800 співробітників.

Найбільша спільнота розробників України DOU.ua провела онлайн-опитування українських ІТ-працівників, де попросила оцінити компанію за такими критеріями: компенсація, умови праці, кар’єра, проєкт та лояльність до компанії.

«Нам дуже приємно отримати таку високу оцінку компанії від нашої команди. Задоволеність колег своєю роботою доводить, що AMC Bridge на правильному шляху. Ми і далі підтримуємо культуру стартапу і ставимось до кожного з понад 700 колег як до члена сім'ї. У відповідь на пандемію COVID-19 ми негайно вжили заходів для збереження своєї команди та захисту їхнього здоров’я і добробуту. Наприклад, миттєво перейшли на роботу з дому та всіляко сприяли в облаштуванні нового робочого місця. Звісно, опитування також показало нам напрямки для вдосконалення, які ми бачимо як плани для розвитку і утримання своїх позицій серед ІТ-роботодавців в Україні», — коментує Ігор Цинман, Президент AMC Bridge.

Про AMC Bridge

AMC Bridge вже більше 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проєктування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Microsoft, Siemens й Autodesk. Головний офіс компанії розташований у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях і Львові.

Зв'язатися з нами

Нові статті

Команда AMC Bridge зібралася, щоб обговорити результати діяльності компанії у 2020 році

2020 рік був складним. Для багатьох він став тестом на стійкість бізнесу. Компанія AMC Bridge випробування 2020 успішно пройшла й відзвітувала про свої здобутки на традиційній зустрічі Core Team, яку цьогоріч ми провели онлайн. Про основні результати 2020 та наші плани на 2021 рік можна докладніше дізнатися нижче.

лют. 24, 2021
AMC Bridge доєдналася до UK BIM Alliance

Компанія AMC Bridge, яка вже понад 20 років є стратегічним партнером для постачальників програмного забезпечення у сфері автоматизованого проєктування, конструювання та виробництва, стала членом UK BIM Alliance. Компанія доєдналася до спільноти у складі групи експертів в області технологій та названа платиновим патроном альянсу.

лют. 23, 2021
Компанія AMC Bridge підсумувала результати робoти за 2020 рік

У 2020 році IT індустрія зазнала колосальних змін, що змусило компанію пристосовуватися до нової реальності. Попри світову кризу, спричинену пандемією COVID-19, AMC Bridge зміг пристосуватися до змін, створити найбезпечніші умови праці для співробітників та забезпечити найвищий рівень надання послуг своїм клієнтам. Підтвердженням цьому стало те, що компанія потрапила до ряду престижних рейтингів.

лют. 09, 2021
Top