Про цифрових двійників, патерни поведінки та business value в ІТ: про що говорили на D3D 2020 Live

жовт. 30, 2020

У жовтні відбулась шоста ІТ-конференція від компанії AMC Bridge — D3D 2020 Live. Цього року у новому форматі: онлайн і в різні дні.

Відкрив подію Ігор Цинман, президент AMC Bridge. Він запропонував свій аналіз того, як глобальна пандемія впливає на розробку інженерного ПЗ та суміжні галузі.

“Ми бачимо, що сьогодні наші клієнти беруться за більш революційні рішення та проєкти. Навіть, якщо раніше відкладали їх на дальню перспективу. Натомість рішення, що покращують існуючі процеси, але нічого принципово не змінюють, тепер ставляться на паузу як менш актуальні”.

Чи є щось, що вирізняє цю кризу від інших? На думку Ігоря, котрий працює в ІТ 28 років, це — особливо різкий перехід в ремоут та клауд. А ще — нові переплетіння, які виникають в інженерній галузі при комбінації технологій: робототехніка, 3D сканування, Computer Vision тощо.

Через два дні після старту D3D говорили про business value проєкту. Чому воно є не просто важливим, а вирішальним? І чому не лише для бізнесу, але й для кожного конкретного розробника? Про це розповів Senior Software Development Engineer Олександр Короп.

“Знаю, якщо ти “просто виконуєш поставлені завдання”, то фокус на business value може здаватись чимось зайвим. Але це те “зайве”, що інколи стає критично необхідним. Рішення працює? Чи може користувач ним скористатись і сказати: “Дякую, друзі, допомогли!”? Якщо відповідь ні — то ніщо інше не має значення. На якій позиції ви би не працювали, ви не закінчили цю частину роботи”.

Дмитро Бузоверя, директор Cloud Computing департаменту, присвятив свою доповідь патернам поведінки на клієнтських проєктах. І розповів про це з власного досвіду, отриманого за 20 років роботи у компанії.

“Проєкти бувають різних типів, і одна і та ж ситуація матиме різні наслідки та способи вирішення на кожному з них. Тому, щоб отримувати ефективний результат, потрібно знати шаблони поведінки та грамотно обирати їх в залежності від контексту”.

Четвертою подією D3D 2020 Live стала Q&A сесія менеджера PMO департаменту Максима Островського та бізнес-аналітика AMC Bridge Павла Павленка. Чому історія нашого BA-напрямку є унікальною, та чому усі менеджери проєктів AMC Bridge вміють програмувати? Це одні з багатьох запитань, на які відповіли колеги впродовж четвертого вечора D3D 2020 Live.

Закрила онлайн-конференцію Senior Software Development Engineer Катерина Григоренко. Вона розповіла, як вони з командою працювали над інженерним додатком для створення цифрового двійника приміщення. І як так сталось, що вони обрали ігровий рушій Unreal Engine для розробки інженерного ПЗ.

“Додаток мав створити 3D-модель із розпізнаною геометрією та можливістю для користувача пересуватись цим приміщенням та бачити інформацію про об’єкти. Ми зупинились на Unreal Engine завдяки продуктивності його 3D-в’ювера”.

Попри новий формат, всі презентації були інтерактивними. Після кожної доповіді учасники мали змогу поспілкуватися зі спікером упродовж Q&A частини.

Про AMC Bridge

AMC Bridge вже більше 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проєктування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Microsoft, Siemens й Autodesk. Головний офіс компанії розташований у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях і Львові.

Зв'язатися з нами

Нові статті

Компанія AMC Bridge розпочала співпрацю із Прикарпатським національним університетом

AMC Bridge збільшує список освітніх партнерів і цього разу компанія підписала угоду про співробітництво із Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника, що у місті Івано-Франківськ.

черв. 15, 2021
AMC Bridge взяла участь в акредитації освітньої програми Дніпровського національного університету

У межах угоди про співробітництво компанія AMC Bridge взяла участь в акредитації навчальної програми факультету прикладної математики у Дніпровському національному університеті ім. Олеся Гончара. 

черв. 07, 2021
AMC Bridge у рейтингу Financial Times 2021

Компанія AMC Bridge, постачальник послуг із розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проєктування, конструювання, виробництва та будівництва, пишається тим, що другий рік поспіль потрапляє до рейтингу відомого фінансового видання Financial Times.

трав. 25, 2021
Top