WFH: як AMC Bridge перелаштувався для роботи з дому, та що кажуть наші клієнти

серп. 13, 2020

Після п’яти місяців роботи команди AMC Bridge з дому, ми дослідили рівень задоволеності клієнтів нашими послугами.

Щоб захистити здоров’я та добробут працівників під час пандемії COVID-19, компанія AMC Bridge одразу ухвалила рішення про перехід на роботу з дому. Наступним кроком стало забезпечення найвищого рівня сервісу для клієнтів. Це вимагало швидких технологічних та організаційних рішень.

Ми вжили всіх необхідних заходів для підтримки безперебійної роботи з клієнтами. Для цього ми дозволили працівникам забрати додому всю необхідну техніку та захистили їх підключення до робочих ресурсів. Під час налаштування процесів були розширені можливості наших систем комунікації, віртуальних приватних мереж та інструментів для командної розробки щоб забезпечити їх масштабування за умови збільшення навантаження на сервери.

Ми вважаємо аналіз роботи важливою частиною робочого процесу, тому провели опитування серед клієнтів, щоб дізнатися рівень їхньої задоволеності та дослідити вплив роботи з дому на ефективність нашої роботи. Результати підтверджують наші припущення і доводять, що вжиті кроки були правильними:

  • 98% клієнтів вважають, що з дому AMC Bridge працює так само ефективно, як і в офісі
  • 100% клієнтів отримують своєчасний зворотний зв'язок по своїх проєктах від менеджерів компанії.


Наші клієнти оцінили командну роботу та якість послуг AMC Bridge у своїх відгуках:

«Ваша команда зробила неабияку роботу, продовжуючи функціонувати в ці важкі часи. Не знаючи ситуації, я вважав би, що вони в офісі та не зазнали жодних збоїв. Вони виконують роботу чудово».

Thomas Turner, ARAS
 

«Я дуже ціную інженерів / учасників команди AMC Bridge, які активно дають рекомендації щодо зміни процесів, продукту чи стосовно інших робочих питань».

Jason Chan, MakerBot Industries LLC
 

«Загалом, у ці стресові часи команда виконує роботу чудово, дякую».

Beth Crowell, Amadeus Hospitality

Опитування підтвердило, що вжиті на початку року рішучі заходи дозволили нам і далі надавати висоякісні послуг.

AMC Bridge прагне залишатись найкращим роботодавцем для своїх працівників та постачальником послуг для клієнтів.

Про AMC Bridge

AMC Bridge вже більше 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проєктування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями, як Microsoft, Siemens й Autodesk. Головний офіс компанії розташований в США, а в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові.

Зв'язатися з нами

Нові статті

AMC Bridge приєдналась до Autodesk Services Marketplace

AMC Bridge, провайдер послуг з розробки програмного забезпечення в галузях автоматизованого проєктування, інжинірингу, виробництва та будівництва, затверджена постачальником на ринку послуг Autodesk® Services Marketplace.

груд. 30, 2020
2020 AMC Bridge у текстах. Прочитати дайджест — не можна пропустити

Від персональних історій до проєктних кейсів та бізнес-одкровень. У 2020 ми багато розповідали про свої досягнення, історію та культуру. Але хто у сучасному ритмі життя встигає слідкувати за абсолютно всім, що його цікавить?

Ми не тримаємо ілюзій, що це можливо, тому зібрали дайджест найцікавіших текстів та матеріалів компанії та наших колег за цілий рік, щоб ви не пропустили головне.

груд. 22, 2020
Про цифрових двійників, патерни поведінки та business value в ІТ: про що говорили на D3D 2020 Live

У жовтні відбулась шоста ІТ-конференція від компанії AMC Bridge — D3D 2020 Live. Цього року у новому форматі: онлайн і в різні дні.

жовт. 30, 2020
Top