WFH: як AMC Bridge перелаштувався для роботи з дому, та що кажуть наші клієнти

серп. 13, 2020

Після п’яти місяців роботи команди AMC Bridge з дому, ми дослідили рівень задоволеності клієнтів нашими послугами.

Щоб захистити здоров’я та добробут працівників під час пандемії COVID-19, компанія AMC Bridge одразу ухвалила рішення про перехід на роботу з дому. Наступним кроком стало забезпечення найвищого рівня сервісу для клієнтів. Це вимагало швидких технологічних та організаційних рішень.

Ми вжили всіх необхідних заходів для підтримки безперебійної роботи з клієнтами. Для цього ми дозволили працівникам забрати додому всю необхідну техніку та захистили їх підключення до робочих ресурсів. Під час налаштування процесів були розширені можливості наших систем комунікації, віртуальних приватних мереж та інструментів для командної розробки щоб забезпечити їх масштабування за умови збільшення навантаження на сервери.

Ми вважаємо аналіз роботи важливою частиною робочого процесу, тому провели опитування серед клієнтів, щоб дізнатися рівень їхньої задоволеності та дослідити вплив роботи з дому на ефективність нашої роботи. Результати підтверджують наші припущення і доводять, що вжиті кроки були правильними:

  • 98% клієнтів вважають, що з дому AMC Bridge працює так само ефективно, як і в офісі
  • 100% клієнтів отримують своєчасний зворотний зв'язок по своїх проєктах від менеджерів компанії.


Наші клієнти оцінили командну роботу та якість послуг AMC Bridge у своїх відгуках:

«Ваша команда зробила неабияку роботу, продовжуючи функціонувати в ці важкі часи. Не знаючи ситуації, я вважав би, що вони в офісі та не зазнали жодних збоїв. Вони виконують роботу чудово».

Thomas Turner, ARAS
 

«Я дуже ціную інженерів / учасників команди AMC Bridge, які активно дають рекомендації щодо зміни процесів, продукту чи стосовно інших робочих питань».

Jason Chan, MakerBot Industries LLC
 

«Загалом, у ці стресові часи команда виконує роботу чудово, дякую».

Beth Crowell, Amadeus Hospitality

Опитування підтвердило, що вжиті на початку року рішучі заходи дозволили нам і далі надавати висоякісні послуг.

AMC Bridge прагне залишатись найкращим роботодавцем для своїх працівників та постачальником послуг для клієнтів.

Про AMC Bridge

AMC Bridge вже більше 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проєктування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями, як Microsoft, Siemens й Autodesk. Головний офіс компанії розташований в США, а в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові.

Зв'язатися з нами

Нові статті

AMC Bridge у рейтингу 2020 Global Outsourcing 100 отримала визнання у трьох категоріях з чотирьох

Компанія AMC Bridge увійшла до списку 2020 Global Outsourcing 100®. Міжнародна асоціація IAOP® представила його на відкритті всесвітнього саміту з аутсорсингу, що об'єднує сотні покупців, консультантів, постачальників і науковців, які діляться стратегіями успіху в сучасній економіці.

черв. 10, 2020
Компанія AMC Bridge увійшла до рейтингу від Financial Times

Компанія AMC Bridge, що вже понад 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проєктування, конструювання та виробництва, увійшла до престижного рейтингу від фінансового видання Financial Times.

трав. 27, 2020
На шляху до цифрової трансформації: партнерство AMC Bridge з компаніями, що оперують у галузі архітектури, проєктування та будівництва

Уже багато років технології інформаційного моделювання набирають обертів у галузі архітектури, проєктування та будівництва. Перш за все, це відбувається завдяки впровадженню нових технологій та обладнання. Хмарні обчислення, технології 3D-зйомки та обробки хмар точок, доповнена і віртуальна реальність та гейміфікація — це лише декілька прикладів інновацій, які використовуються в цій галузі для збільшення ефективності та рентабельності будівництва.

трав. 04, 2020
Top