AMC Bridge у рейтингу 2020 Global Outsourcing 100 отримала визнання у трьох категоріях з чотирьох

черв. 10, 2020

Компанія AMC Bridge увійшла до списку 2020 Global Outsourcing 100®. Міжнародна асоціація IAOP® представила його на відкритті всесвітнього саміту з аутсорсингу, що об'єднує сотні покупців, консультантів, постачальників і науковців, які діляться стратегіями успіху в сучасній економіці.

Список 2020 Global Outsourcing 100 включає в себе лідерів і нових зірок, а також провайдерів і консультантів, які оцінюються в чотирьох категоріях: «Кращі клієнтські відгуки», «Кращі нагороди й сертифікати», «Кращі програми інновацій», «Кращі програми корпоративної соціальної відповідальності (КСВ)».

Цього року, компанія AMC Bridge у групі «Нова зірка» отримала визнання відразу в трьох категоріях:

  • Кращі клієнтські відгуки
  • Кращі нагороди й сертифікати
  • Кращі програми інновацій

«Результати нашої роботи з клієнтами високо оцінені такою авторитетною спільнотою, і це вкотре доводить, що наша стратегія працює. Ми прагнемо не лише писати хороший код та забезпечувати наших клієнтів високоякісним сервісом, але й постійно працюємо над вирішенням їх бізнес-потреб. А той факт, що вже третій рік поспіль ми отримуємо визнання в категорії «Кращі клієнтські відгуки», свідчить, що ми використовуємо ефективні моделі співпраці й наші клієнти задоволені спільною роботою», – коментує Ігор Цинман, Президент AMC Bridge.

Про AMC Bridge

AMC Bridge вже більше 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проєктування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями, як Microsoft, Siemens й Autodesk. Головний офіс компанії розташований в США, а в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові.

Про IAOP

IAOP – міжнародна асоціація, яка щорічно проводить незалежну оцінку постачальників послуг і публікує рейтинг The Global Outsourcing 100® задля надання важливої інформації своїм клієнтам і сприяння їхньому професійному та організаційному розвитку. Заявки оцінюються групою досвідчених експертів, які ставлять за мету створити спільноту споживачів і постачальників послуг, котрі демонструватимуть ще ефективніші бізнес-показники та досягатимуть ще кращих результатів.

Зв'язатися з нами

Нові статті

Про цифрових двійників, патерни поведінки та business value в ІТ: про що говорили на D3D 2020 Live

У жовтні відбулась шоста ІТ-конференція від компанії AMC Bridge — D3D 2020 Live. Цього року у новому форматі: онлайн і в різні дні.

жовт. 30, 2020
WFH: як AMC Bridge перелаштувався для роботи з дому, та що кажуть наші клієнти

Після п’яти місяців роботи команди AMC Bridge з дому, ми дослідили рівень задоволеності клієнтів нашими послугами.

серп. 13, 2020
Компанія AMC Bridge увійшла до рейтингу від Financial Times

Компанія AMC Bridge, що вже понад 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проєктування, конструювання та виробництва, увійшла до престижного рейтингу від фінансового видання Financial Times.

трав. 27, 2020
Top