Компанія AMC Bridge увійшла до рейтингу від Financial Times

трав. 27, 2020

Компанія AMC Bridge, що вже понад 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проєктування, конструювання та виробництва, увійшла до престижного рейтингу від фінансового видання Financial Times.

Разом із дослідницькою компанією Statista, видання Financial Times склали список 500 американських компаній із найвищим показником середньорічного темпу зростання в складних відсотках (CAGR) за період з 2015 по 2018 рік. Серед лідерів ринку в списку представлені такі компанії як Tesla, Netflix, PayPal Holdings і Uber Technologies.

Компанія AMC Bridge увійшла до рейтингу із абсолютним темпом приросту 161,3% та CAGR 37,7% за вказані роки.

Ігор Цинман, президент компанії AMC Bridge, зазначив: «Команда AMC Bridge пишається визнанням з боку такої поважної новинної організації, як Financial Times. Це визнання ще раз підтверджує, що ми прагнемо надавати нашим клієнтам послуги бездоганної якості».

Список було опубліковано в електронній версії Financial Times 6 квітня 2020 року. Із подробицями можна ознайомитися на сайті видання.

Про Financial Times

Financial Times — одна з провідних новинних організацій у світі. З моменту виходу в 1888 р. Financial Times спеціалізується на висвітленні ділових та фінансових новин, зберігаючи незалежний редакційний погляд. Поточна щоденна аудиторія паперових та електронних версій Financial Times оцінюється у понад два мільйони людей.

Про AMC Bridge

AMC Bridge вже більше 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проєктування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Microsoft, Siemens й Autodesk. Головний офіс компанії знаходиться у США, в Україні функціонують центри розробки в Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові.

Зв'язатися з нами

Нові статті

Про цифрових двійників, патерни поведінки та business value в ІТ: про що говорили на D3D 2020 Live

У жовтні відбулась шоста ІТ-конференція від компанії AMC Bridge — D3D 2020 Live. Цього року у новому форматі: онлайн і в різні дні.

жовт. 30, 2020
WFH: як AMC Bridge перелаштувався для роботи з дому, та що кажуть наші клієнти

Після п’яти місяців роботи команди AMC Bridge з дому, ми дослідили рівень задоволеності клієнтів нашими послугами.

серп. 13, 2020
AMC Bridge у рейтингу 2020 Global Outsourcing 100 отримала визнання у трьох категоріях з чотирьох

Компанія AMC Bridge увійшла до списку 2020 Global Outsourcing 100®. Міжнародна асоціація IAOP® представила його на відкритті всесвітнього саміту з аутсорсингу, що об'єднує сотні покупців, консультантів, постачальників і науковців, які діляться стратегіями успіху в сучасній економіці.

черв. 10, 2020
Top