Компанія AMC Bridge увійшла до рейтингу від Financial Times

трав. 27, 2020

Компанія AMC Bridge, що вже понад 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проєктування, конструювання та виробництва, увійшла до престижного рейтингу від фінансового видання Financial Times.

Разом із дослідницькою компанією Statista, видання Financial Times склали список 500 американських компаній із найвищим показником середньорічного темпу зростання в складних відсотках (CAGR) за період з 2015 по 2018 рік. Серед лідерів ринку в списку представлені такі компанії як Tesla, Netflix, PayPal Holdings і Uber Technologies.

Компанія AMC Bridge увійшла до рейтингу із абсолютним темпом приросту 161,3% та CAGR 37,7% за вказані роки.

Ігор Цинман, президент компанії AMC Bridge, зазначив: «Команда AMC Bridge пишається визнанням з боку такої поважної новинної організації, як Financial Times. Це визнання ще раз підтверджує, що ми прагнемо надавати нашим клієнтам послуги бездоганної якості».

Список було опубліковано в електронній версії Financial Times 6 квітня 2020 року. Із подробицями можна ознайомитися на сайті видання.

Про Financial Times

Financial Times — одна з провідних новинних організацій у світі. З моменту виходу в 1888 р. Financial Times спеціалізується на висвітленні ділових та фінансових новин, зберігаючи незалежний редакційний погляд. Поточна щоденна аудиторія паперових та електронних версій Financial Times оцінюється у понад два мільйони людей.

Про AMC Bridge

AMC Bridge вже більше 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проєктування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Microsoft, Siemens й Autodesk. Головний офіс компанії знаходиться у США, в Україні функціонують центри розробки в Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові.

Зв'язатися з нами

Нові статті

Компанія AMC Bridge розпочала співпрацю із Прикарпатським національним університетом

AMC Bridge збільшує список освітніх партнерів і цього разу компанія підписала угоду про співробітництво із Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника, що у місті Івано-Франківськ.

черв. 15, 2021
AMC Bridge взяла участь в акредитації освітньої програми Дніпровського національного університету

У межах угоди про співробітництво компанія AMC Bridge взяла участь в акредитації навчальної програми факультету прикладної математики у Дніпровському національному університеті ім. Олеся Гончара. 

черв. 07, 2021
AMC Bridge у рейтингу Financial Times 2021

Компанія AMC Bridge, постачальник послуг із розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проєктування, конструювання, виробництва та будівництва, пишається тим, що другий рік поспіль потрапляє до рейтингу відомого фінансового видання Financial Times.

трав. 25, 2021
Top