AMC Bridge знову прийняла Google Hash Code в своїх офісах

лют. 21, 2020

П'ять українських центрів розробки AMC Bridge прийняли 20 команд-учасниць першого онлайн-туру Google Hash Code — змагання з командного програмування від Google.

Протягом чотирьох годин, шість команд у Дніпрі та Сумах, три – у Львові, три – в Чернівцях та дві – в Хмельницькому шукали найкраще рішення завдання з оптимізації. Воно було змодельоване за прикладом типових інженерних задач, з якими стикаються розробники Google. Учасники могли користуватися будь-якими необхідними інструментами, писати код улюбленою мовою програмування, а також максимально задіяти свої вміння, творче мислення та кмітливість. Багато команд продовжували працювати над завданням і шукати найбільш досконале рішення ще довго після того, як здали свій початковий варіант.

Компанія AMC Bridge вже втретє стала Google Hash Code хабом, і ми дуже раді бачити ентузіазм і успіхи наших команд у цьому змаганні.

Про AMC Bridge

AMC Bridge вже більше 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проєктування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Microsoft, Siemens й Autodesk. Головний офіс компанії знаходиться у США, в Україні функціонують центри розробки в Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові.

Зв'язатися з нами

Нові статті

WFH: як AMC Bridge перелаштувався для роботи з дому, та що кажуть наші клієнти

Після п’яти місяців роботи команди AMC Bridge з дому, ми дослідили рівень задоволеності клієнтів нашими послугами.

серп. 13, 2020
AMC Bridge у рейтингу 2020 Global Outsourcing 100 отримала визнання у трьох категоріях з чотирьох

Компанія AMC Bridge увійшла до списку 2020 Global Outsourcing 100®. Міжнародна асоціація IAOP® представила його на відкритті всесвітнього саміту з аутсорсингу, що об'єднує сотні покупців, консультантів, постачальників і науковців, які діляться стратегіями успіху в сучасній економіці.

черв. 10, 2020
Компанія AMC Bridge увійшла до рейтингу від Financial Times

Компанія AMC Bridge, що вже понад 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проєктування, конструювання та виробництва, увійшла до престижного рейтингу від фінансового видання Financial Times.

трав. 27, 2020
Top