AMC Bridge знову прийняла Google Hash Code в своїх офісах

лют. 21, 2020

П'ять українських центрів розробки AMC Bridge прийняли 20 команд-учасниць першого онлайн-туру Google Hash Code — змагання з командного програмування від Google.

Протягом чотирьох годин, шість команд у Дніпрі та Сумах, три – у Львові, три – в Чернівцях та дві – в Хмельницькому шукали найкраще рішення завдання з оптимізації. Воно було змодельоване за прикладом типових інженерних задач, з якими стикаються розробники Google. Учасники могли користуватися будь-якими необхідними інструментами, писати код улюбленою мовою програмування, а також максимально задіяти свої вміння, творче мислення та кмітливість. Багато команд продовжували працювати над завданням і шукати найбільш досконале рішення ще довго після того, як здали свій початковий варіант.

Компанія AMC Bridge вже втретє стала Google Hash Code хабом, і ми дуже раді бачити ентузіазм і успіхи наших команд у цьому змаганні.

Про AMC Bridge

AMC Bridge вже більше 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проєктування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Microsoft, Siemens й Autodesk. Головний офіс компанії знаходиться у США, в Україні функціонують центри розробки в Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові.

Зв'язатися з нами

Нові статті

Менеджмент AMC Bridge підбив підсумки 2019 року: що обговорювали на традиційній зустрічі з Core Team
Менеджмент AMC Bridge підбив підсумки 2019 року: що обговорювали на традиційній зустрічі з Core Team

Менеджмент AMC Bridge провів регулярну зустріч із ключовими співробітниками компанії. Підсумовуючи результати 2019, президент компанії Ігор Цинман та операційний директор Вадим Синах розповіли про тогорічні здобутки та окреслили стратегію розвитку на 2020 рік.

лют. 20, 2020
Компанія AMC Bridge знову в списку найкращих аутсорсингових компаній The Global Outsourcing 100 міжнародної асоціації IAOP

Вже чотирнадцятий рік поспіль, міжнародна асоціація IAOP® запускає свою щорічну програму Global Outsourcing 100®, яка визначає список світових постачальників послуг аутсорсингу. До списку потрапляють кращі міжнародні аутсорсингові компанії різних масштабів. Цього року, програма поповнилася також списком New For 2020, в який увійдуть компанії, що досягли визнання виняткової співпраці, інновацій та результатів у стратегічних партнерських відносинах.

лют. 18, 2020
Курс AMC Bridge з 3D програмування та комп’ютерної графіки відтепер і у Львові

AMC Bridge запускає черговий курс з 3D програмування та комп’ютерної графіки в Національному університеті “Львівська політехніка”. Програму склали фахівці AMC Bridge, взявши за основу проекти, над якими працює компанія. В AMC Bridge впевнені, що основи професійного успіху закладаються у студентський період, а якісні навчальні матеріали – запорука конкурентних знань.

лют. 03, 2020
Top