Менеджмент AMC Bridge підбив підсумки 2019 року: що обговорювали на традиційній зустрічі з Core Team

лют. 20, 2020

Менеджмент AMC Bridge провів регулярну зустріч із ключовими співробітниками компанії. Підсумовуючи результати 2019, президент компанії Ігор Цинман та операційний директор Вадим Синах розповіли про тогорічні здобутки та окреслили стратегію розвитку на 2020 рік.

Вадим Синах відзначив зростання команди AMC Bridge, успіх наших зовнішніх та внутрішніх освітніх ініціатив, а також зауважив збільшення програм корпоративної соціальної відповідальності, які впроваджує компанія:

  • За результатами 2019 року, AMC Bridge продемонструвала помітне зростання: минулого року до компанії приєдналися більш ніж 100 колег. Нас обирають як надійного роботодавця.
  • В освітньому напрямку ми продовжуємо докладати зусиль до підготовки молодих спеціалістів. Уже вдруге в університетах Хмельницького, Сум, Чернівців та Дніпра стартував курс із 3D програмування та комп’ютерної графіки, а в 2020 році такий курс розпочнеться в стінах нового університету-партнера AMC Bridge – Національного університету «Львівська політехніка».
  • Серед внутрішніх освітніх ініціатив варто відзначити проведення регулярних семінарів та відкритих мітапів, де спікерами виступають співробітники компанії. Цього року ще більше колег проявили ініціативу до спікерства та ділилися з командою напрацьованою експертизою й новими знаннями.
  • CSR. Ми не були байдужими у сфері корпоративно-соціальної відповідальності: підтримували вже існуючі проєкти та започатковували нові.

Ігор Цинман нагадав колегам про основні цінності компанії та висловив впевненість, що професіоналізм та ініціативність, непохитна ділова етика, взаємоповага та робота в команді дозволять AMC Bridge і надалі досягати поставлених цілей.

Ігор також поділився планами щодо розширення експертизи компанії і стратегічними цілями виходу на ентерпрайз ринок. У зв’язку з цим, він обговорив з командою основні критерії, на які клієнти орієнтуються у виборі вендора. Наша мета й надалі зміцнювати свої позиції як компанії, з якою хочуть працювати.

“Ми прагнемо бути експертами для своїх клієнтів – не просто розробляти для них програмне забезпечення, а знаходити вирішення їхніх проблем. Щоб вони приходили до нас не з завданням написати конкретну програму, а із запитом про те, яку програму потрібно розробити, щоб вирішити їхню бізнес проблему”, – наголосив Ігор Цинман.

Про AMC Bridge

AMC Bridge вже більше 15 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проєктування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Microsoft, Siemens й Autodesk. Головний офіс компанії знаходиться у США, в Україні функціонують центри розробки в Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові.

Зв'язатися з нами

Нові статті

AMC Bridge у рейтингу 2020 Global Outsourcing 100 отримала визнання у трьох категоріях з чотирьох

Компанія AMC Bridge увійшла до списку 2020 Global Outsourcing 100®. Міжнародна асоціація IAOP® представила його на відкритті всесвітнього саміту з аутсорсингу, що об'єднує сотні покупців, консультантів, постачальників і науковців, які діляться стратегіями успіху в сучасній економіці.

черв. 10, 2020
Компанія AMC Bridge увійшла до рейтингу від Financial Times

Компанія AMC Bridge, що вже понад 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проєктування, конструювання та виробництва, увійшла до престижного рейтингу від фінансового видання Financial Times.

трав. 27, 2020
На шляху до цифрової трансформації: партнерство AMC Bridge з компаніями, що оперують у галузі архітектури, проєктування та будівництва

Уже багато років технології інформаційного моделювання набирають обертів у галузі архітектури, проєктування та будівництва. Перш за все, це відбувається завдяки впровадженню нових технологій та обладнання. Хмарні обчислення, технології 3D-зйомки та обробки хмар точок, доповнена і віртуальна реальність та гейміфікація — це лише декілька прикладів інновацій, які використовуються в цій галузі для збільшення ефективності та рентабельності будівництва.

трав. 04, 2020
Top