Центр інженерного програмування AMC Bridge відкрився у Львові

лист. 01, 2019

У рамках програми підтримки вітчизняних університетів у підготовці кваліфікованих фахівців IT напрямків, компанія AMC Bridge відкрила сучасний Центр інженерного програмування в Інституті комп’ютерних наук та інформаційних технологій при Національному університеті «Львівська політехніка».

На церемонії відкриття були присутні представники компанії AMC Bridge, ректорат та студенти. Відтепер усі охочі мають змогу відвідувати лекції, презентації від представників компанії та спеціалізовані курси у комфортній, сучасно обладнаній аудиторії.

Звертаючись до гостей, Директор регіональних центрів розробки AMC Bridge Юрій Михайловський наголосив: «Ця співпраця є дуже важливою як для компанії, так і для університету, адже вона формує місток між теоретичними знаннями студентів та ґрунтовними технічними навичками майбутніх IT спеціалістів».

Інженерні центри програмування успішно функціонують у всіх університетах, з якими у компанії підписані угоди про партнерство. 

 

Про AMC Bridge

AMC Bridge вже майже 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проєктування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Autodesk, DS SOLIDWORKS, Microsoft, PTC та Siemens. Головний офіс компанії розташований у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові.

 

Зв'язатися з нами

Нові статті

WFH: як AMC Bridge перелаштувався для роботи з дому, та що кажуть наші клієнти

Після п’яти місяців роботи команди AMC Bridge з дому, ми дослідили рівень задоволеності клієнтів нашими послугами.

серп. 13, 2020
AMC Bridge у рейтингу 2020 Global Outsourcing 100 отримала визнання у трьох категоріях з чотирьох

Компанія AMC Bridge увійшла до списку 2020 Global Outsourcing 100®. Міжнародна асоціація IAOP® представила його на відкритті всесвітнього саміту з аутсорсингу, що об'єднує сотні покупців, консультантів, постачальників і науковців, які діляться стратегіями успіху в сучасній економіці.

черв. 10, 2020
Компанія AMC Bridge увійшла до рейтингу від Financial Times

Компанія AMC Bridge, що вже понад 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проєктування, конструювання та виробництва, увійшла до престижного рейтингу від фінансового видання Financial Times.

трав. 27, 2020
Top