Компанія AMC Bridge вже вдруге запускає поглиблений курс 3D програмування та комп'ютерної графіки

жовт. 02, 2019

Компанія AMC Bridge вже вдруге запускає поглиблений курс 3D програмування та комп'ютерної графіки для студентів 2-5 курсів університетів Дніпра, Чернівців, Сум та Хмельницького.

Цьогорічний курс стартує у жовтні і складатиметься із двох частин — базової та поглибленої. Перша буде більш теоретичною. Другий практичний блок розрахований на справжніх спеціалістів програмування.

Після успішного закінчення кожної частини курсу слухачі отримають сертифікати. Найкращим студентам ми запропонуємо пройти стажування у компанії. Минулорічна статистика свідчить про те, що майже половина випускників отримала запрошення на стажування. 

Програму складали фахівці з AMC Bridge, взявши за основу проекти, над якими працює компанія. Студенти навчаться працювати з системою CAD: створювати віртуальні сцени, програмувати графічні об’єкти, працювати із математикою камери — усе з нуля, без використання бібліотек.

"Ми хочемо, щоб студенти, які націлені на написання програм для розробки інженерного ПЗ, якнайшвидше долучалися до роботи у нашій компанії. Курс 3D-програмування — перший, але важливий крок до отримання роботи в AMC Bridge. Розробляючи курс, ми ставили за мету полегшити адаптацію потенційних працівників — як професійну так і психологічну» — прокоментував директор Research Department Євген Ракіта.

 

Про AMC Bridge

AMC Bridge вже майже 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Autodesk, DS SOLIDWORKS, Microsoft, PTC та Siemens. Головний офіс компанії розташований у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові.

Зв'язатися з нами

Нові статті

AMC Bridge у рейтингу 2020 Global Outsourcing 100 отримала визнання у трьох категоріях з чотирьох

Компанія AMC Bridge увійшла до списку 2020 Global Outsourcing 100®. Міжнародна асоціація IAOP® представила його на відкритті всесвітнього саміту з аутсорсингу, що об'єднує сотні покупців, консультантів, постачальників і науковців, які діляться стратегіями успіху в сучасній економіці.

черв. 10, 2020
Компанія AMC Bridge увійшла до рейтингу від Financial Times

Компанія AMC Bridge, що вже понад 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проєктування, конструювання та виробництва, увійшла до престижного рейтингу від фінансового видання Financial Times.

трав. 27, 2020
На шляху до цифрової трансформації: партнерство AMC Bridge з компаніями, що оперують у галузі архітектури, проєктування та будівництва

Уже багато років технології інформаційного моделювання набирають обертів у галузі архітектури, проєктування та будівництва. Перш за все, це відбувається завдяки впровадженню нових технологій та обладнання. Хмарні обчислення, технології 3D-зйомки та обробки хмар точок, доповнена і віртуальна реальність та гейміфікація — це лише декілька прикладів інновацій, які використовуються в цій галузі для збільшення ефективності та рентабельності будівництва.

трав. 04, 2020
Top