Компанія AMC Bridge вже вдруге запускає поглиблений курс 3D програмування та комп'ютерної графіки

жовт. 02, 2019

Компанія AMC Bridge вже вдруге запускає поглиблений курс 3D програмування та комп'ютерної графіки для студентів 2-5 курсів університетів Дніпра, Чернівців, Сум та Хмельницького.

Цьогорічний курс стартує у жовтні і складатиметься із двох частин — базової та поглибленої. Перша буде більш теоретичною. Другий практичний блок розрахований на справжніх спеціалістів програмування.

Після успішного закінчення кожної частини курсу слухачі отримають сертифікати. Найкращим студентам ми запропонуємо пройти стажування у компанії. Минулорічна статистика свідчить про те, що майже половина випускників отримала запрошення на стажування. 

Програму складали фахівці з AMC Bridge, взявши за основу проекти, над якими працює компанія. Студенти навчаться працювати з системою CAD: створювати віртуальні сцени, програмувати графічні об’єкти, працювати із математикою камери — усе з нуля, без використання бібліотек.

"Ми хочемо, щоб студенти, які націлені на написання програм для розробки інженерного ПЗ, якнайшвидше долучалися до роботи у нашій компанії. Курс 3D-програмування — перший, але важливий крок до отримання роботи в AMC Bridge. Розробляючи курс, ми ставили за мету полегшити адаптацію потенційних працівників — як професійну так і психологічну» — прокоментував директор Research Department Євген Ракіта.

 

Про AMC Bridge

AMC Bridge вже майже 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Autodesk, DS SOLIDWORKS, Microsoft, PTC та Siemens. Головний офіс компанії розташований у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові.

Зв'язатися з нами

Нові статті

Еко-ініціативи в AMC Bridge: благодійний ярмарок з нагоди Дня вторинної переробки

Компанія AMC Bridge провела свій перший еко-проєкт. Благодійний розпродаж був приурочений до Дня вторинної переробки, та мав на меті привернути увагу до проблеми забруднення планети пластиком та важливості  його повторного використання. Захід  зі слоганом “No plastic is fantastic” був проведений у всіх офісах компанії.

лист. 15, 2019
Центр інженерного програмування AMC Bridge відкрився у Львові

У рамках програми підтримки вітчизняних університетів у підготовці кваліфікованих фахівців IT напрямків, компанія AMC Bridge відкрила сучасний Центр інженерного програмування в Інституті комп’ютерних наук та інформаційних технологій при Національному університеті «Львівська політехніка».

лист. 01, 2019
650+ співробітників, центр розробки у Львові і дух стартапу - про що говорили на літній Core Team Meeting?
650+ співробітників, центр розробки у Львові і дух стартапу - про що говорили на літній Core Team Meeting?

Менеджмент AMC Bridge провів регулярну зустріч із ключовими співробітниками компанії. На традиційній піврічний Core Team Meeting операційний директор Вадим Синах розповів про основні показники компанії.

серп. 27, 2019
Top