AMC Bridge увійшла у TOP-5 IT компаній України за динамікою росту

серп. 22, 2019

Медіаресурс DOU вшосте поспіль вніс AMC Bridge у ТOP-50 IT-компанії України! Основні критерії - кількість співробітників і темпи зростання за перше півріччя.

Також, ми потрапили у TOP-5 за динамікою зростання, а за процентом росту ми входимо в трійку найбільш швидкозростаючих IT-компаній України. Штат AMC Bridge збільшився більш, ніж на сотню професіоналів за перше півріччя 2019 року.

В цілому, у нас 650+ співробітників.

За два роки AMC Bridge піднялася у рейтингу DOU на 13 пунктів - це стрімке зростання для українського IT-ринку.

Загалом, штат найбільших гравців у цій сфері збільшився за півріччя на 5 тисяч осіб - наразі загальна кількість співробітників у TOP-50 доходить до 63 тисяч людей.

За різними підрахунками, у IT-індустрії України задіяно близько 180 тисяч працівників по всій країні.

Нагадаємо, що у цьому році AMC Bridge увійшла у всесвітній рейтинг The Best of The Global Outsourcing 100® за останнє десятиріччя.

 

Про AMC Bridge

AMC Bridge вже майже 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Autodesk, DS SOLIDWORKS, Microsoft, PTC та Siemens. Головний офіс компанії розташований у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові.

Зв'язатися з нами

Нові статті

AMC Bridge у рейтингу 2020 Global Outsourcing 100 отримала визнання у трьох категоріях з чотирьох

Компанія AMC Bridge увійшла до списку 2020 Global Outsourcing 100®. Міжнародна асоціація IAOP® представила його на відкритті всесвітнього саміту з аутсорсингу, що об'єднує сотні покупців, консультантів, постачальників і науковців, які діляться стратегіями успіху в сучасній економіці.

черв. 10, 2020
Компанія AMC Bridge увійшла до рейтингу від Financial Times

Компанія AMC Bridge, що вже понад 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проєктування, конструювання та виробництва, увійшла до престижного рейтингу від фінансового видання Financial Times.

трав. 27, 2020
На шляху до цифрової трансформації: партнерство AMC Bridge з компаніями, що оперують у галузі архітектури, проєктування та будівництва

Уже багато років технології інформаційного моделювання набирають обертів у галузі архітектури, проєктування та будівництва. Перш за все, це відбувається завдяки впровадженню нових технологій та обладнання. Хмарні обчислення, технології 3D-зйомки та обробки хмар точок, доповнена і віртуальна реальність та гейміфікація — це лише декілька прикладів інновацій, які використовуються в цій галузі для збільшення ефективності та рентабельності будівництва.

трав. 04, 2020
Top