650+ співробітників, центр розробки у Львові і дух стартапу - про що говорили на літній Core Team Meeting?

серп. 27, 2019

Менеджмент AMC Bridge провів регулярну зустріч із ключовими співробітниками компанії. На традиційній піврічний Core Team Meeting операційний директор Вадим Синах розповів про основні показники компанії.

 core team 1

TOP-5 фактів про AMC Bridge у першій половині 2019 року.

 1. Команда збільшується: на початку липня загальне число співробітників підійшло до позначки 650+. Для порівняння, минулоріч у компанії працювало трохи більше 400 осіб.
 2. D3D люблять: цього року ми успішно провели п'яту, ювілейну конференцію Demystifying 3D Development.
 3. Ми розширюємося: цьогоріч ми відкрили новий центр розробки у Львові та переїхали в оновлений офіс у Хмельницькому.
 4. Нові партнерства з університетами: ми підписали договір про співпрацю з Львівською Політехнікою.
 5. Нова освітня програма: нещодавно ми завершили курс з програмування 3D-графіки у Дніпрі, Сумах, Чернівцях і Хмельницькому - в університетах, з якими у компанії підписані партнерські угоди.

На зустрічі Вадим поділився з учасниками зустрічі цікавою інформацією з внутрішнього опитування співробітників, проведеного напередодні.

core team 2

За що наші співробітники люблять AMC Bridge?

 • Команда
 • Цікаві завдання та проекти
 • Атмосфера
 • Взаємовідносини та підтримка, незалежно від регалій

З якими проектами хочуть працювати більше за все?

 • ML/DL
 • AR/VR
 • Big Data/ Data Science
 • 3D-graphics

Одним із найважливіших лейтмотивів зустрічі була тема корпоративної культури. Про цінності компанії, її візії і місце на ринку у своїй доповіді говорив президент компанії Ігор Цинман. 

Серед фундаментальних цінностей - командна робота, взаємоповага, професіоналізм та ініціативність, а також сильна бізнес-етика. Це означає, що професійне зростання можливе лише на основі компетенцій. Ще одна з цінностей компаній - відкритість, щирість і чесність у рамках ділової етики. Фінальний акорд у композиції корпоративних цінностей - це team work. Командна робота лежить в основі будь-якого проекту, що дає прекрасні результати.

Також представники топ-менеджменту AMC Bridge обговорили важливі теми зі співробітниками під час Q&A сесії. Михайло Луденський, Ігор Цинман, Вадим Синах та Борис Шув відповіли на питання про плани розвитку компанії, а також обговорили можливі шляхи оптимізації робочих процесів.

Команда AMC Bridge планує і надалі зростати і тримати високу професійну планку, втім, не втрачати інноваційності та підприємницького духу стартапу.

core team 3

Про AMC Bridge

AMC Bridge вже майже 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Autodesk, DS SOLIDWORKS, Microsoft, PTC та Siemens. Головний офіс компанії розташований у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові.

Зв'язатися з нами

Нові статті

AMC Bridge у рейтингу 2020 Global Outsourcing 100 отримала визнання у трьох категоріях з чотирьох

Компанія AMC Bridge увійшла до списку 2020 Global Outsourcing 100®. Міжнародна асоціація IAOP® представила його на відкритті всесвітнього саміту з аутсорсингу, що об'єднує сотні покупців, консультантів, постачальників і науковців, які діляться стратегіями успіху в сучасній економіці.

черв. 10, 2020
Компанія AMC Bridge увійшла до рейтингу від Financial Times

Компанія AMC Bridge, що вже понад 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проєктування, конструювання та виробництва, увійшла до престижного рейтингу від фінансового видання Financial Times.

трав. 27, 2020
На шляху до цифрової трансформації: партнерство AMC Bridge з компаніями, що оперують у галузі архітектури, проєктування та будівництва

Уже багато років технології інформаційного моделювання набирають обертів у галузі архітектури, проєктування та будівництва. Перш за все, це відбувається завдяки впровадженню нових технологій та обладнання. Хмарні обчислення, технології 3D-зйомки та обробки хмар точок, доповнена і віртуальна реальність та гейміфікація — це лише декілька прикладів інновацій, які використовуються в цій галузі для збільшення ефективності та рентабельності будівництва.

трав. 04, 2020
Top