Найкращі випускники курсу програмування 3D-графіки стали співробітниками AMC Bridge

лип. 29, 2019

59 студентів із чотирьох міст України завершили поглиблений курс із програмування та 3D-графіки від AMC Bridge.

3D AWARDING

Заняття проходили на базі чотирьох вишів – Дніпровського, Хмельницького, Черновецького національного університетів та Сумського державного. Студенти 2-5 курсів вивчали основи CAD-додатків з нуля, тобто вчились працювати з системою автоматизованого проектування.

Програму курсу 3D - графіки спеціально розробили експерти AMC Bridge. Основним завданням було не тільки дати фундаментальні теоретичні знання, а й багато уваги приділити практиці. Реальна робота почалася з першої ж лабораторної.

Загалом, курс тривав із жовтня по травень – лише студенти із Сум доєдналися пізніше, у лютому. Впродовж цього часу, слухачі курсу навчилися користуватися графічними бібліотеками та працювати із базовими зразками проектування. Окремий блок – робота з форматом COLLADA, створеним для редагування 3D файлів та обміну між 3D-додатками.
Після завершення курсу, випускники змогли написати свій перший інструмент для редагування сіток - mesh editor tool.

Найкращі із студентів отримали не лише сертифікати, а й запрошення на роботу.

"Ми успішно завершили курс комп'ютерної графіки в чотирьох університетах країни. Читали його викладачі ВНЗ, які співпрацюють з нашою компанією. До нас в Research Department вже прийшли кілька випускників програми. Знаємо, що багато талановитих хлопців та дівчат з курсу теж готуються до співбесіди", — підсумував COO і засновник AMC Bridge Вадим Синах.

Про AMC Bridge

AMC Bridge вже майже 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Autodesk, DS SOLIDWORKS, Microsoft, PTC та Siemens. Головний офіс компанії розташований у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові.

Зв'язатися з нами

Нові статті

AMC Bridge у рейтингу 2020 Global Outsourcing 100 отримала визнання у трьох категоріях з чотирьох

Компанія AMC Bridge увійшла до списку 2020 Global Outsourcing 100®. Міжнародна асоціація IAOP® представила його на відкритті всесвітнього саміту з аутсорсингу, що об'єднує сотні покупців, консультантів, постачальників і науковців, які діляться стратегіями успіху в сучасній економіці.

черв. 10, 2020
Компанія AMC Bridge увійшла до рейтингу від Financial Times

Компанія AMC Bridge, що вже понад 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проєктування, конструювання та виробництва, увійшла до престижного рейтингу від фінансового видання Financial Times.

трав. 27, 2020
На шляху до цифрової трансформації: партнерство AMC Bridge з компаніями, що оперують у галузі архітектури, проєктування та будівництва

Уже багато років технології інформаційного моделювання набирають обертів у галузі архітектури, проєктування та будівництва. Перш за все, це відбувається завдяки впровадженню нових технологій та обладнання. Хмарні обчислення, технології 3D-зйомки та обробки хмар точок, доповнена і віртуальна реальність та гейміфікація — це лише декілька прикладів інновацій, які використовуються в цій галузі для збільшення ефективності та рентабельності будівництва.

трав. 04, 2020
Top