Найкращі випускники курсу програмування 3D-графіки стали співробітниками AMC Bridge

лип. 29, 2019

59 студентів із чотирьох міст України завершили поглиблений курс із програмування та 3D-графіки від AMC Bridge.

3D AWARDING

Заняття проходили на базі чотирьох вишів – Дніпровського, Хмельницького, Черновецького національного університетів та Сумського державного. Студенти 2-5 курсів вивчали основи CAD-додатків з нуля, тобто вчились працювати з системою автоматизованого проектування.

Програму курсу 3D - графіки спеціально розробили експерти AMC Bridge. Основним завданням було не тільки дати фундаментальні теоретичні знання, а й багато уваги приділити практиці. Реальна робота почалася з першої ж лабораторної.

Загалом, курс тривав із жовтня по травень – лише студенти із Сум доєдналися пізніше, у лютому. Впродовж цього часу, слухачі курсу навчилися користуватися графічними бібліотеками та працювати із базовими зразками проектування. Окремий блок – робота з форматом COLLADA, створеним для редагування 3D файлів та обміну між 3D-додатками.
Після завершення курсу, випускники змогли написати свій перший інструмент для редагування сіток - mesh editor tool.

Найкращі із студентів отримали не лише сертифікати, а й запрошення на роботу.

"Ми успішно завершили курс комп'ютерної графіки в чотирьох університетах країни. Читали його викладачі ВНЗ, які співпрацюють з нашою компанією. До нас в Research Department вже прийшли кілька випускників програми. Знаємо, що багато талановитих хлопців та дівчат з курсу теж готуються до співбесіди", — підсумував COO і засновник AMC Bridge Вадим Синах.

Про AMC Bridge

AMC Bridge вже майже 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Autodesk, DS SOLIDWORKS, Microsoft, PTC та Siemens. Головний офіс компанії розташований у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові.

Зв'язатися з нами

Нові статті

AMC Bridge приймає Google Hash Code 2021

Компанія AMC Bridge, провайдер послуг із розробки програмного забезпечення в галузях автоматизованого проєктування, інжинірингу, виробництва та будівництва, організувала віртуальний центр для онлайн-кваліфікацій Hash Code.

бер. 11, 2021
Команда AMC Bridge зібралася, щоб обговорити результати діяльності компанії у 2020 році

2020 рік був складним. Для багатьох він став тестом на стійкість бізнесу. Компанія AMC Bridge випробування 2020 успішно пройшла й відзвітувала про свої здобутки на традиційній зустрічі Core Team, яку цьогоріч ми провели онлайн. Про основні результати 2020 та наші плани на 2021 рік можна докладніше дізнатися нижче.

лют. 24, 2021
AMC Bridge доєдналася до UK BIM Alliance

Компанія AMC Bridge, яка вже понад 20 років є стратегічним партнером для постачальників програмного забезпечення у сфері автоматизованого проєктування, конструювання та виробництва, стала членом UK BIM Alliance. Компанія доєдналася до спільноти у складі групи експертів в області технологій та названа платиновим патроном альянсу.

лют. 23, 2021
Top