«Роботи скоро заберуть у нас роботу, а майбутнє - за інженерними колабораціями» - про що говорили на цьогорічній D3D?

лип. 25, 2019

7 липня у Дніпрі пройшла Demystifying 3D Development - конференція для розробників інженерного софта і просто поціновувачів програмування. Це вже п'ята поспіль D3D від компанії AMC Bridge. Спікери - співробітники компанії і фахівці у Software Engineering. 

D3D 1

Цьогоріч лекції були присвячені інженерним колабораціям, моделюванню робототехніки, роботі з дійсними числами, паралельним обчислюванням з Nvidia CUDA, а також розробці ігор у Unity's Entity Component System.

D3D 2

Конференцію відкрив Олексій Кіляков - керівник Collaboration Platforms Department і розробник з 22-х річним досвідом. У своїй лекції він розповів про важливість колаборацій. Основною перевагою такої спільної роботи розробник вважає можливість знаходити нестандартні архітектурні рішення і вносити різноманіття у технології.

«Средньостатистичний автомобіль складається з 30 000 запчастин, літак - з 300 000. Навіть ваш телефон - це приблизно 1000 запчастин. Без інженерних колаборацій створити таку велику систему - неможливо!» - підсумовує Олексій.

D3D 3

Антон Гудим - Senior Software Engineer, що присвятив 5 років життя розробці ігор, розповів про перевагу роботи з Nvidia CUDA.

«Якщо ви можете дозволити собі використовувати лише графічні карти Nvidia, CUDA - найкращий вибір».

Антон вважає, що Nvidia CUDA найбільше використовується у машинному навчанні і нейронних мережах, симуляції фізики і колізій між об'єктами, а також в image processing.

D3D 4

Вероніка Демедецька - Tech Expert & Senior Software Engineer розповідала про програмування робота from Scratch.

Чи зможуть роботи позбавити нас з вами роботи? Вероніка вважає, що так.

«Вже зараз у світі активно функціонують безпілотні поїзди та автобуси. Тому найбільше треба хвилюватися за свою зайнятість водіям різних видів транспорту. Але і всі ми скоро можемо залишитися без роботи через найпримітівніший AI і роботів, які дуже швидко і самостійно навчаються», - зазначає Вероніка.

D3D 5

Олег Коваленко - Senior Software Engineer прочитав лекцію про роботу з дійсними числами при програмуванні інженерного ПЗ.

Інженер прогнозує, що у найближчі 10 років математика і геометрія буде особливо важлива у робототехніці, програмуванні безпілотних автомобілів і літальних апаратів, а також у Data science / Data analysis.

D3D 6

Завершилася конференція півторагодинним воркшопом від Олексія Зарубіна і Q&A сесією із засновниками AMC Bridge.

Протягом воркшопу Олексій розпіовів про переваги ECS: продуктивність і багатопоточність by default, легкість додавання нових функцій і читання коду. У практичній частині Senior Software Engineer написав гру, використовуючи Entity Component System.

D3D 7

Провести свій день в IT-атмосфері зібралося близько 200 чоловік, а on-line на конференції були присутніми співробітники офісів AMC Bridge з інших міст. До стріму доєдналися розробники з Хмельницького, Сум, Чернівців та Львова.

Про AMC Bridge

AMC Bridge вже більше 15 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Microsoft, Siemens й Autodesk. Головний офіс компанії знаходиться у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях і Львові.

Зв'язатися з нами

Нові статті

Компанія AMC Bridge розпочала співпрацю із Прикарпатським національним університетом

AMC Bridge збільшує список освітніх партнерів і цього разу компанія підписала угоду про співробітництво із Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника, що у місті Івано-Франківськ.

черв. 15, 2021
AMC Bridge взяла участь в акредитації освітньої програми Дніпровського національного університету

У межах угоди про співробітництво компанія AMC Bridge взяла участь в акредитації навчальної програми факультету прикладної математики у Дніпровському національному університеті ім. Олеся Гончара. 

черв. 07, 2021
AMC Bridge у рейтингу Financial Times 2021

Компанія AMC Bridge, постачальник послуг із розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проєктування, конструювання, виробництва та будівництва, пишається тим, що другий рік поспіль потрапляє до рейтингу відомого фінансового видання Financial Times.

трав. 25, 2021
Top