«Роботи скоро заберуть у нас роботу, а майбутнє - за інженерними колабораціями» - про що говорили на цьогорічній D3D?

лип. 25, 2019

7 липня у Дніпрі пройшла Demystifying 3D Development - конференція для розробників інженерного софта і просто поціновувачів програмування. Це вже п'ята поспіль D3D від компанії AMC Bridge. Спікери - співробітники компанії і фахівці у Software Engineering. 

D3D 1

Цьогоріч лекції були присвячені інженерним колабораціям, моделюванню робототехніки, роботі з дійсними числами, паралельним обчислюванням з Nvidia CUDA, а також розробці ігор у Unity's Entity Component System.

D3D 2

Конференцію відкрив Олексій Кіляков - керівник Collaboration Platforms Department і розробник з 22-х річним досвідом. У своїй лекції він розповів про важливість колаборацій. Основною перевагою такої спільної роботи розробник вважає можливість знаходити нестандартні архітектурні рішення і вносити різноманіття у технології.

«Средньостатистичний автомобіль складається з 30 000 запчастин, літак - з 300 000. Навіть ваш телефон - це приблизно 1000 запчастин. Без інженерних колаборацій створити таку велику систему - неможливо!» - підсумовує Олексій.

D3D 3

Антон Гудим - Senior Software Engineer, що присвятив 5 років життя розробці ігор, розповів про перевагу роботи з Nvidia CUDA.

«Якщо ви можете дозволити собі використовувати лише графічні карти Nvidia, CUDA - найкращий вибір».

Антон вважає, що Nvidia CUDA найбільше використовується у машинному навчанні і нейронних мережах, симуляції фізики і колізій між об'єктами, а також в image processing.

D3D 4

Вероніка Демедецька - Tech Expert & Senior Software Engineer розповідала про програмування робота from Scratch.

Чи зможуть роботи позбавити нас з вами роботи? Вероніка вважає, що так.

«Вже зараз у світі активно функціонують безпілотні поїзди та автобуси. Тому найбільше треба хвилюватися за свою зайнятість водіям різних видів транспорту. Але і всі ми скоро можемо залишитися без роботи через найпримітівніший AI і роботів, які дуже швидко і самостійно навчаються», - зазначає Вероніка.

D3D 5

Олег Коваленко - Senior Software Engineer прочитав лекцію про роботу з дійсними числами при програмуванні інженерного ПЗ.

Інженер прогнозує, що у найближчі 10 років математика і геометрія буде особливо важлива у робототехніці, програмуванні безпілотних автомобілів і літальних апаратів, а також у Data science / Data analysis.

D3D 6

Завершилася конференція півторагодинним воркшопом від Олексія Зарубіна і Q&A сесією із засновниками AMC Bridge.

Протягом воркшопу Олексій розпіовів про переваги ECS: продуктивність і багатопоточність by default, легкість додавання нових функцій і читання коду. У практичній частині Senior Software Engineer написав гру, використовуючи Entity Component System.

D3D 7

Провести свій день в IT-атмосфері зібралося близько 200 чоловік, а on-line на конференції були присутніми співробітники офісів AMC Bridge з інших міст. До стріму доєдналися розробники з Хмельницького, Сум, Чернівців та Львова.

Про AMC Bridge

AMC Bridge вже більше 15 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Microsoft, Siemens й Autodesk. Головний офіс компанії знаходиться у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях і Львові.

Зв'язатися з нами

Нові статті

AMC Bridge у рейтингу 2020 Global Outsourcing 100 отримала визнання у трьох категоріях з чотирьох

Компанія AMC Bridge увійшла до списку 2020 Global Outsourcing 100®. Міжнародна асоціація IAOP® представила його на відкритті всесвітнього саміту з аутсорсингу, що об'єднує сотні покупців, консультантів, постачальників і науковців, які діляться стратегіями успіху в сучасній економіці.

черв. 10, 2020
Компанія AMC Bridge увійшла до рейтингу від Financial Times

Компанія AMC Bridge, що вже понад 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проєктування, конструювання та виробництва, увійшла до престижного рейтингу від фінансового видання Financial Times.

трав. 27, 2020
На шляху до цифрової трансформації: партнерство AMC Bridge з компаніями, що оперують у галузі архітектури, проєктування та будівництва

Уже багато років технології інформаційного моделювання набирають обертів у галузі архітектури, проєктування та будівництва. Перш за все, це відбувається завдяки впровадженню нових технологій та обладнання. Хмарні обчислення, технології 3D-зйомки та обробки хмар точок, доповнена і віртуальна реальність та гейміфікація — це лише декілька прикладів інновацій, які використовуються в цій галузі для збільшення ефективності та рентабельності будівництва.

трав. 04, 2020
Top