AMC Bridge потрапив у перший ґрунтовний путівник ІТ-індустрією України від UNIT.City

лют. 11, 2019

UNIT.City презентувала перший детальний огляд усіх аспектів української ІТ-галузі – Tech Ecosystem Guide to Ukraine 2019. Путівник покликаний надати об’єктивний огляд індустрії та допомогти інвесторам та іноземним партнерам сформувати повне уявлення про тенденції та стан українського ІТ-бізнесу.

За даними Tech Ecosystem Guide to Ukraine 2019, двадцять відсотків провідних світових компаній з розробки програмного забезпечення мають свої бази в Україні, що зробило Україну другою у світі за експортом ІТ-послуг. Загалом в Україні працює понад 185 тисяч розробників у більше ніж 4000 компаній. Найбільший попит на українські ІТ-послуги у США, країнах ЄС та Ізраїлі.

Компанія AMC Bridge стала одним із 30 найбільших провайдерів аутсорсингових послуг за версією Tech Ecosystem Guide to Ukraine 2019 та однією з 16 компаній, відзначених у міжнародному ювілейному рейтингу the 2019 Global Outsourcing 100.

«Ми дуже пишаємося тим, що потрапили до першого дослідження ІТ-галузі такого рівня. ІТ-ринок України надзвичайно привабливий для інвесторів, і я впевнений, що путівник допоможе їм ефективніше співпрацювати з українськими фахівцями», – зазначив Ігор Цинман, президент AMC Bridge.

Про AMC Bridge

AMC Bridge майже 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Autodesk, DS SOLIDWORKS, Microsoft, PTC та Siemens. Головний офіс компанії розташований у США. В Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові.

Зв'язатися з нами

Нові статті

AMC Bridge приймає Google Hash Code 2021

Компанія AMC Bridge, провайдер послуг із розробки програмного забезпечення в галузях автоматизованого проєктування, інжинірингу, виробництва та будівництва, організувала віртуальний центр для онлайн-кваліфікацій Hash Code.

бер. 11, 2021
Команда AMC Bridge зібралася, щоб обговорити результати діяльності компанії у 2020 році

2020 рік був складним. Для багатьох він став тестом на стійкість бізнесу. Компанія AMC Bridge випробування 2020 успішно пройшла й відзвітувала про свої здобутки на традиційній зустрічі Core Team, яку цьогоріч ми провели онлайн. Про основні результати 2020 та наші плани на 2021 рік можна докладніше дізнатися нижче.

лют. 24, 2021
AMC Bridge доєдналася до UK BIM Alliance

Компанія AMC Bridge, яка вже понад 20 років є стратегічним партнером для постачальників програмного забезпечення у сфері автоматизованого проєктування, конструювання та виробництва, стала членом UK BIM Alliance. Компанія доєдналася до спільноти у складі групи експертів в області технологій та названа платиновим патроном альянсу.

лют. 23, 2021
Top