Курс із програмування 3D графіки стартує в Сумах

лют. 21, 2019

«Поглиблений курс 3D програмування та комп'ютерної графіки» для студентів 2-5 курсів, який вже триває в Дніпрі, Хмельницькому та Чернівцях, з 21 лютого розпочався також в Сумському державному університеті.

Програму курсу склали технічні фахівці AMC Bridge з великим досвідом роботи у галузі 3D моделювання та створення відповідних програм. Студенти навчаться створювати додатки CAD, застосувати графічні бібліотеки і формат обміну файлами для інтерактивних 3D додатків COLLADA. По завершенні слухачі зможуть написати простий інструмент редагування сіток - mesh editor tool, який дозволить редагувати 3D файли з моделями COLLADA, які широко використовуються в програмах для моделювання та графічними рушіями реального часу.

«Ми запустили цей курс в трьох містах України наприкінці жовтня і вже можемо говорити про позитивні результати. Можливість набути нових знань і практичних навичок зацікавила студентів, тож ми вирішили провести курс також у Сумському державному університеті, де вже отримали рекордну кількість реєстрацій», – ділиться враженнями Сергій Фомін, IT-директор AMC Bridge.

Про AMC Bridge

AMC Bridge вже більше 15 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Microsoft, Siemens й Autodesk. Головний офіс компанії знаходиться у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові.

Зв'язатися з нами

Нові статті

AMC Bridge та Львівська політехніка підписали угоду про партнерство
AMC Bridge та Львівська політехніка підписали угоду про партнерство

Компанія AMC Bridge та Національний університет «Львівська політехніка» підписали угоду про партнерство та співпрацю. В рамках угоди вони запровадять декілька спільних проектів, спрямованих на підвищення рівня знань та практичних навичок серед студентів технічних спеціальностей.

бер. 11, 2019
AMC Bridge став офіційним хабом Google Hash Code 2019
AMC Bridge став офіційним хабом Google Hash Code 2019

На один вечір AMC Bridge перетворився на офіційний хаб Google Hash Code 2019. Тринадцять команд зібрались у чотирьох центрах розробки компанії. Разом із іншими командами з усього світу вони вирішували реальну інженерну проблему, запропоновану фахівцями Google в рамках кваліфікаційного онлайн-раунду змагання.

лют. 28, 2019
Компанія AMC Bridge поділилася найважливішими результатами робoти за 2018 рік
Компанія AMC Bridge поділилася найважливішими результатами робoти за 2018 рік

Компанія AMC Bridge досягла поставлених на 2018 рік цілей та успішно розвинулась у кількох найважливіших для себе напрямках.

лют. 27, 2019
Top