Курс із програмування 3D графіки стартує в Сумах

лют. 21, 2019

«Поглиблений курс 3D програмування та комп'ютерної графіки» для студентів 2-5 курсів, який вже триває в Дніпрі, Хмельницькому та Чернівцях, з 21 лютого розпочався також в Сумському державному університеті.

Програму курсу склали технічні фахівці AMC Bridge з великим досвідом роботи у галузі 3D моделювання та створення відповідних програм. Студенти навчаться створювати додатки CAD, застосувати графічні бібліотеки і формат обміну файлами для інтерактивних 3D додатків COLLADA. По завершенні слухачі зможуть написати простий інструмент редагування сіток - mesh editor tool, який дозволить редагувати 3D файли з моделями COLLADA, які широко використовуються в програмах для моделювання та графічними рушіями реального часу.

«Ми запустили цей курс в трьох містах України наприкінці жовтня і вже можемо говорити про позитивні результати. Можливість набути нових знань і практичних навичок зацікавила студентів, тож ми вирішили провести курс також у Сумському державному університеті, де вже отримали рекордну кількість реєстрацій», – ділиться враженнями Сергій Фомін, IT-директор AMC Bridge.

Про AMC Bridge

AMC Bridge вже більше 15 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Microsoft, Siemens й Autodesk. Головний офіс компанії знаходиться у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові.

Зв'язатися з нами

Нові статті

AMC Bridge приймає Google Hash Code 2021

Компанія AMC Bridge, провайдер послуг із розробки програмного забезпечення в галузях автоматизованого проєктування, інжинірингу, виробництва та будівництва, організувала віртуальний центр для онлайн-кваліфікацій Hash Code.

бер. 11, 2021
Команда AMC Bridge зібралася, щоб обговорити результати діяльності компанії у 2020 році

2020 рік був складним. Для багатьох він став тестом на стійкість бізнесу. Компанія AMC Bridge випробування 2020 успішно пройшла й відзвітувала про свої здобутки на традиційній зустрічі Core Team, яку цьогоріч ми провели онлайн. Про основні результати 2020 та наші плани на 2021 рік можна докладніше дізнатися нижче.

лют. 24, 2021
AMC Bridge доєдналася до UK BIM Alliance

Компанія AMC Bridge, яка вже понад 20 років є стратегічним партнером для постачальників програмного забезпечення у сфері автоматизованого проєктування, конструювання та виробництва, стала членом UK BIM Alliance. Компанія доєдналася до спільноти у складі групи експертів в області технологій та названа платиновим патроном альянсу.

лют. 23, 2021
Top