Компанія AMC Bridge увійшла до Best of The Global Outsourcing 100 міжнародної асоціації IAOP

лют. 19, 2019

Компанія AMC Bridge потрапила до списку Best of The Global Outsourcing 100®.

Асоціація IAOP® вже 10 років складає світові рейтинги аутсорсингових компаній, і цього року анонсувала ювілейну програму Best of The Global Outsourcing 100, куди включила найкращих постачальників аутсорсингових послуг з рейтингів попередніх років. У списку компанії, що надають повний спектр аутсорсингових послуг у сфері інформаційних технологій, бізнесу, нерухомості, виробництва та логістики. AMC Bridge назвали однією з прогресивних компаній, що сприяє розвитку індустрії.

«Ми пишаємося тим, що IAOP знову визнала нас одним з лідерів серед постачальників аутсорсингових послуг. Ми постійно докладаємо зусиль для посиленням експертизи, що допомагає компанії будувати плідні взаємини з клієнтами та розвиватися. Саме це, серед іншого, дозволило нам у черговий раз бути серед найкращих постачальників послуг з розробки програмного забезпечення», – сказав Ігор Цинман, президент AMC Bridge. 

Про AMC Bridge

AMC Bridge вже більше 15 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями, як Microsoft, Siemens й Autodesk. Головний офіс компанії розташовано в США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові.

Про IAOP

IAOP – міжнародна асоціація, яка щорічно проводить незалежну оцінку постачальників послуг і публікує рейтинг The Global Outsourcing 100® задля надання важливої інформації своїм клієнтам і сприяння їхньому професійному та організаційному розвитку. Заявки оцінюються групою досвідчених експертів, які ставлять за мету створити спільноту споживачів і постачальників послуг, котрі демонструватимуть ще ефективніші бізнес-показники та досягатимуть ще кращих результатів.

Зв'язатися з нами

Нові статті

WFH: як AMC Bridge перелаштувався для роботи з дому, та що кажуть наші клієнти

Після п’яти місяців роботи команди AMC Bridge з дому, ми дослідили рівень задоволеності клієнтів нашими послугами.

серп. 13, 2020
AMC Bridge у рейтингу 2020 Global Outsourcing 100 отримала визнання у трьох категоріях з чотирьох

Компанія AMC Bridge увійшла до списку 2020 Global Outsourcing 100®. Міжнародна асоціація IAOP® представила його на відкритті всесвітнього саміту з аутсорсингу, що об'єднує сотні покупців, консультантів, постачальників і науковців, які діляться стратегіями успіху в сучасній економіці.

черв. 10, 2020
Компанія AMC Bridge увійшла до рейтингу від Financial Times

Компанія AMC Bridge, що вже понад 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проєктування, конструювання та виробництва, увійшла до престижного рейтингу від фінансового видання Financial Times.

трав. 27, 2020
Top