AMC Bridge взяла участь у ІТ-конференції UP2IT в Сумах

лист. 05, 2018

У конференц-центрі СумДУ 3 листопада в черговий раз пройшла конференція UP2IT. Як і минулого року, компанія AMC Bridge долучилася до події як спонсор і як учасник.

На конференцію завітало більше ніж 300 учасників, усі квитки було розпродано заздалегідь, що свідчить про активний розвиток ІТ-спільноти в Сумах та інтерес до профільних великих заходів.

За один день можна було послухати доповіді більш ніж 20 спікерів з усієї України або ж взяти участь у воркшопах. Одночасно діяли три напрямки: Dev&QA, Product та Design.

AMC Bridge цього року представляв розробник Олексій Зарубін, який розповів учасникам про особливості роботи систем 3D-сканування.

Тим часом офіс AMC Bridge у Сумах як раз відсвяткував 9 листопада своє триріччя, а вже за кілька місяців компанія офіційно відкриє п’ятий офіс у Львові.

Про AMC Bridge

AMC Bridge вже більше 15 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Microsoft, Siemens й Autodesk. Головний офіс компанії знаходиться у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові.

Зв'язатися з нами

Нові статті

AMC Bridge та Львівська політехніка підписали угоду про партнерство
AMC Bridge та Львівська політехніка підписали угоду про партнерство

Компанія AMC Bridge та Національний університет «Львівська політехніка» підписали угоду про партнерство та співпрацю. В рамках угоди вони запровадять декілька спільних проектів, спрямованих на підвищення рівня знань та практичних навичок серед студентів технічних спеціальностей.

бер. 11, 2019
AMC Bridge став офіційним хабом Google Hash Code 2019
AMC Bridge став офіційним хабом Google Hash Code 2019

На один вечір AMC Bridge перетворився на офіційний хаб Google Hash Code 2019. Тринадцять команд зібрались у чотирьох центрах розробки компанії. Разом із іншими командами з усього світу вони вирішували реальну інженерну проблему, запропоновану фахівцями Google в рамках кваліфікаційного онлайн-раунду змагання.

лют. 28, 2019
Компанія AMC Bridge поділилася найважливішими результатами робoти за 2018 рік
Компанія AMC Bridge поділилася найважливішими результатами робoти за 2018 рік

Компанія AMC Bridge досягла поставлених на 2018 рік цілей та успішно розвинулась у кількох найважливіших для себе напрямках.

лют. 27, 2019
Top