Компанія AMC Bridge анонсувала курс із програмування 3D графіки

жовт. 25, 2018

Компанія AMC Bridge запускає «Поглиблений курс 3D програмування та комп'ютерної графіки» для студентів 2-5 курсів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Хмельницького національного університету та Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Цей курс спрямований на освоєння студентами основ створення додатків CAD із нуля та їх роботу з основними зразками проектування. Слухачі курсу навчаться застосовувати графічні бібліотеки і формат обміну файлами для інтерактивних 3D додатків COLLADA, а по завершенні зможуть написати простий інструмент редагування сіток - mesh editor tool, який дозволить редагувати 3D файли з моделями COLLADA, широко використовувані в програмах для моделювання та графічними рушіями реального часу.

«У рамках нашого партнерства з кількома університетами України, ми розробили новий курс, що незабаром розпочнеться у центрах програмування AMC Bridge. Програма цього інтенсиву складена нашими технічними фахівцями, які мають великий досвід роботи у галузі 3D моделювання та створення відповідних додатків, відзначив Сергій Фомін, IT-директор AMC Bridge. Першочергова задача, яку ми ставимо перед собою при підготовці та введені нових курсів, – це не лише надання теоретичної інформації, а практичне застосування знань та набуття навичок студентами ще у процесі їх навчання в університеті».

Про AMC Bridge

AMC Bridge вже більше 15 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Microsoft, Siemens й Autodesk. Головний офіс компанії знаходиться у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові.

Зв'язатися з нами

Нові статті

AMC Bridge знову прийняла Google Hash Code в своїх офісах

П'ять українських центрів розробки AMC Bridge прийняли 20 команд-учасниць першого онлайн-туру Google Hash Code — змагання з командного програмування від Google.

лют. 21, 2020
Менеджмент AMC Bridge підбив підсумки 2019 року: що обговорювали на традиційній зустрічі з Core Team
Менеджмент AMC Bridge підбив підсумки 2019 року: що обговорювали на традиційній зустрічі з Core Team

Менеджмент AMC Bridge провів регулярну зустріч із ключовими співробітниками компанії. Підсумовуючи результати 2019, президент компанії Ігор Цинман та операційний директор Вадим Синах розповіли про тогорічні здобутки та окреслили стратегію розвитку на 2020 рік.

лют. 20, 2020
Компанія AMC Bridge знову в списку найкращих аутсорсингових компаній The Global Outsourcing 100 міжнародної асоціації IAOP

Вже чотирнадцятий рік поспіль, міжнародна асоціація IAOP® запускає свою щорічну програму Global Outsourcing 100®, яка визначає список світових постачальників послуг аутсорсингу. До списку потрапляють кращі міжнародні аутсорсингові компанії різних масштабів. Цього року, програма поповнилася також списком New For 2020, в який увійдуть компанії, що досягли визнання виняткової співпраці, інновацій та результатів у стратегічних партнерських відносинах.

лют. 18, 2020
Top