AMC Bridge – серед 500 найбільших світових IT-компаній за версією журналу Software Magazine

лист. 27, 2017

Компанія AMC Bridge увійшла в Software 500, світовий рейтинг компаній-виробників програмного забезпечення і провайдерів послуг.

Зростання доходів компанії на 57,66% в 2016 фінансовому році дозволило їй не лише бути серед 500 кращих виробників ПЗ і постачальників сервісів, а й потрапити в топ-10 компаній із загальним доходом від $ 10 млн до $ 30 млн, які продемонстрували найзначніше зростання.

keeping fast company III 1

«Ми пишаємося тим, що увійшли до списку найбільших світових IT-компаній в 2017 році – рейтингу «Software 500» журналу Software Magazine», – заявив президент компанії AMC Bridge Ігор Цинман. «Це доводить, що завдяки бізнес-стратегії, заснованій на наданні високоякісної експертизи нашим клієнтам і партнерам, ми знаходимося на шляху постійного зростання і розвитку. Наша щоденна робота, спрямована на підвищення якості послуг, втілилася в досягненні цього важливого для компанії результату, що, безумовно, є найкращою мотивацією для подальшого успіху».

Рейтинг виробників програмного забезпечення Software 500 орієнтований на середній та великий бізнес, а також IT-фахівців і бізнес-менеджерів, що займаються купівлею програмного забезпечення і послуг. Оцінка компаній здійснюється на основі фінансових звітів та інформації про доходи. У 2017 році рейтинг складався на підставі звітів за 2016 фінансовий рік і порівнянні цих результатів з показниками 2015 року.

Про AMC Bridge
AMC Bridge вже більше 15 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Microsoft, Siemens й Autodesk. Головний офіс компанії знаходиться у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах та Чернівцях.

Зв'язатися з нами

Нові статті

AMC Bridge знову прийняла Google Hash Code в своїх офісах

П'ять українських центрів розробки AMC Bridge прийняли 20 команд-учасниць першого онлайн-туру Google Hash Code — змагання з командного програмування від Google.

лют. 21, 2020
Менеджмент AMC Bridge підбив підсумки 2019 року: що обговорювали на традиційній зустрічі з Core Team
Менеджмент AMC Bridge підбив підсумки 2019 року: що обговорювали на традиційній зустрічі з Core Team

Менеджмент AMC Bridge провів регулярну зустріч із ключовими співробітниками компанії. Підсумовуючи результати 2019, президент компанії Ігор Цинман та операційний директор Вадим Синах розповіли про тогорічні здобутки та окреслили стратегію розвитку на 2020 рік.

лют. 20, 2020
Компанія AMC Bridge знову в списку найкращих аутсорсингових компаній The Global Outsourcing 100 міжнародної асоціації IAOP

Вже чотирнадцятий рік поспіль, міжнародна асоціація IAOP® запускає свою щорічну програму Global Outsourcing 100®, яка визначає список світових постачальників послуг аутсорсингу. До списку потрапляють кращі міжнародні аутсорсингові компанії різних масштабів. Цього року, програма поповнилася також списком New For 2020, в який увійдуть компанії, що досягли визнання виняткової співпраці, інновацій та результатів у стратегічних партнерських відносинах.

лют. 18, 2020
Top