AMC Bridge – серед 500 найбільших світових IT-компаній за версією журналу Software Magazine

лист. 27, 2017

Компанія AMC Bridge увійшла в Software 500, світовий рейтинг компаній-виробників програмного забезпечення і провайдерів послуг.

Зростання доходів компанії на 57,66% в 2016 фінансовому році дозволило їй не лише бути серед 500 кращих виробників ПЗ і постачальників сервісів, а й потрапити в топ-10 компаній із загальним доходом від $ 10 млн до $ 30 млн, які продемонстрували найзначніше зростання.

keeping fast company III 1

«Ми пишаємося тим, що увійшли до списку найбільших світових IT-компаній в 2017 році – рейтингу «Software 500» журналу Software Magazine», – заявив президент компанії AMC Bridge Ігор Цинман. «Це доводить, що завдяки бізнес-стратегії, заснованій на наданні високоякісної експертизи нашим клієнтам і партнерам, ми знаходимося на шляху постійного зростання і розвитку. Наша щоденна робота, спрямована на підвищення якості послуг, втілилася в досягненні цього важливого для компанії результату, що, безумовно, є найкращою мотивацією для подальшого успіху».

Рейтинг виробників програмного забезпечення Software 500 орієнтований на середній та великий бізнес, а також IT-фахівців і бізнес-менеджерів, що займаються купівлею програмного забезпечення і послуг. Оцінка компаній здійснюється на основі фінансових звітів та інформації про доходи. У 2017 році рейтинг складався на підставі звітів за 2016 фінансовий рік і порівнянні цих результатів з показниками 2015 року.

Про AMC Bridge
AMC Bridge вже більше 15 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Microsoft, Siemens й Autodesk. Головний офіс компанії знаходиться у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах та Чернівцях.

Зв'язатися з нами

Нові статті

AMC Bridge приєдналась до Autodesk Services Marketplace

AMC Bridge, провайдер послуг з розробки програмного забезпечення в галузях автоматизованого проєктування, інжинірингу, виробництва та будівництва, затверджена постачальником на ринку послуг Autodesk® Services Marketplace.

груд. 30, 2020
2020 AMC Bridge у текстах. Прочитати дайджест — не можна пропустити

Від персональних історій до проєктних кейсів та бізнес-одкровень. У 2020 ми багато розповідали про свої досягнення, історію та культуру. Але хто у сучасному ритмі життя встигає слідкувати за абсолютно всім, що його цікавить?

Ми не тримаємо ілюзій, що це можливо, тому зібрали дайджест найцікавіших текстів та матеріалів компанії та наших колег за цілий рік, щоб ви не пропустили головне.

груд. 22, 2020
Про цифрових двійників, патерни поведінки та business value в ІТ: про що говорили на D3D 2020 Live

У жовтні відбулась шоста ІТ-конференція від компанії AMC Bridge — D3D 2020 Live. Цього року у новому форматі: онлайн і в різні дні.

жовт. 30, 2020
Top