Компанія AMC Bridge провела технічний семінар D3D 2017

жовт. 23, 2017

Компанія AMC Bridge вже третій рік поспіль виступила організатором технічного семінару D3D, присвяченого роботі з 3D об'єктами і вирішенню основних інженерних задач в розробці софту. Захід відбувся 16 жовтня в Дніпрі. 

Цього року семінар пройшов у новому форматі. Традиційно технічні фахівці компанії поділилися своєю експертизою, але крім цього в рамках ділової програми учасники змогли дізнатися про важливі аспекти оцінки проектів і особливості комунікації з клієнтом. Також президент AMC Bridge Ігор Цинман в своїй доповіді «TOP Technologies Changing the World» зробив огляд найцікавіших технологічних трендів та перспектив розвитку, впровадження в життя інновацій та використання їхніх переваг. Особливістю D3D 2017 стала live coding session з нової мови програмування Rust.

SEM 0143

Для учасників семінару була обладнана демо-зона, де всі охочі могли познайомитися з найцікавішими розробками Research департаменту компанії в сфері VR.

SEM 0534
Конференцію відвідали понад 120 осіб, серед яких розробники, QA фахівці, 3D дизайнери і менеджери проектів. Учасники відзначили теплу атмосферу заходу, а також високо оцінили організацію семінару і рівень доповідей.

Про AMC Bridge
AMC Bridge вже більше 15 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Microsoft, Siemens й Autodesk. Головний офіс компанії знаходиться у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах та Чернівцях.

Зв'язатися з нами

Нові статті

Компанія AMC Bridge розпочала співпрацю із Прикарпатським національним університетом

AMC Bridge збільшує список освітніх партнерів і цього разу компанія підписала угоду про співробітництво із Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника, що у місті Івано-Франківськ.

черв. 15, 2021
AMC Bridge взяла участь в акредитації освітньої програми Дніпровського національного університету

У межах угоди про співробітництво компанія AMC Bridge взяла участь в акредитації навчальної програми факультету прикладної математики у Дніпровському національному університеті ім. Олеся Гончара. 

черв. 07, 2021
AMC Bridge у рейтингу Financial Times 2021

Компанія AMC Bridge, постачальник послуг із розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проєктування, конструювання, виробництва та будівництва, пишається тим, що другий рік поспіль потрапляє до рейтингу відомого фінансового видання Financial Times.

трав. 25, 2021
Top