Компанія AMC Bridge розширює співробітництво з ком'юніті програмістів

трав. 25, 2017

AMC Bridge активно співпрацює з різними спільнотами програмістів, публікує результати технологічних досліджень, а також приймає участь у змаганнях з програмування. 

Програмні рішення, створені розробниками компанії, неодноразово посідали призові місця у міжнародних хакатонах ком'юніті Autodesk, у 2016 році ми надали початковий код нашого демонстраційного додатку для LuxRender ком'юніті. 

У цьому році ми розробили для потреб компанії Build Automation Management Tool, додаток для роботи з Jenkins, який спрощує користувачу роботу з налаштуванням серверу збірки для його проекту. Після отриманих позитивних відгуків від користувачів всередині AMC Bridge, ми опублікували додаток у Plugins Index для користувачів Jenkins.

Додаток дозволяє користувачу створювати різні конфігурації збірки, надає додаткові налаштування, у тому числі e-mail нотифікації. Плагін підтримує більшість популярних шаблонів, зокрема, .NET, Maven & Ant, XCode.

Про AMC Bridge
AMC Bridge вже більше 15 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва співпрацюючи з такими відомими компаніями як Autodesk, DS SOLIDWORKS, Microsoft, PTC та Siemens. Головний офіс компанії знаходиться у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах та Чернівцях.

Зв'язатися з нами

Нові статті

AMC Bridge приєдналась до Autodesk Services Marketplace

AMC Bridge, провайдер послуг з розробки програмного забезпечення в галузях автоматизованого проєктування, інжинірингу, виробництва та будівництва, затверджена постачальником на ринку послуг Autodesk® Services Marketplace.

груд. 30, 2020
2020 AMC Bridge у текстах. Прочитати дайджест — не можна пропустити

Від персональних історій до проєктних кейсів та бізнес-одкровень. У 2020 ми багато розповідали про свої досягнення, історію та культуру. Але хто у сучасному ритмі життя встигає слідкувати за абсолютно всім, що його цікавить?

Ми не тримаємо ілюзій, що це можливо, тому зібрали дайджест найцікавіших текстів та матеріалів компанії та наших колег за цілий рік, щоб ви не пропустили головне.

груд. 22, 2020
Про цифрових двійників, патерни поведінки та business value в ІТ: про що говорили на D3D 2020 Live

У жовтні відбулась шоста ІТ-конференція від компанії AMC Bridge — D3D 2020 Live. Цього року у новому форматі: онлайн і в різні дні.

жовт. 30, 2020
Top