Компанія AMC Bridge очолила рейтинг найкращих IT роботодавців

січ. 12, 2017

Компанію AMC Bridge визнано найкращим IT роботодавцем у категорії «200-800 спеціалістів» та кращим роботодавцем Дніпра за версією DOU.ua

Рейтинг базується на оцінках співробітниками компаній за такими показниками як можливість професійного розвитку та визнання результатів праці, проектний менеджмент та комунікація з керівництвом, компенсаційний пакет та комфортні умови для роботи, а також стосунки з колегами.

«У 2016 році у нашій компанії відбулась велика кількість як зовнішніх, так і внутрішніх змін: ми переступили межу у 300 співпрацівників, збільшили соціальну активність, провели багато різних заходів та семінарів, почали впроваджувати нові підходи до управління процесами та організації інфраструктури офісу. Для нас високі оцінки працівників – один з головних критеріїв успіху компанії», відзначає Наталія Зарубіна, HR директор AMC Bridge.

DOU BEST

Про AMC Bridge
AMC Bridge вже більше 15 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Microsoft, Siemens й Autodesk. Головний офіс компанії знаходиться у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому та Сумах.

Зв'язатися з нами

Нові статті

AMC Bridge приєдналась до Autodesk Services Marketplace

AMC Bridge, провайдер послуг з розробки програмного забезпечення в галузях автоматизованого проєктування, інжинірингу, виробництва та будівництва, затверджена постачальником на ринку послуг Autodesk® Services Marketplace.

груд. 30, 2020
2020 AMC Bridge у текстах. Прочитати дайджест — не можна пропустити

Від персональних історій до проєктних кейсів та бізнес-одкровень. У 2020 ми багато розповідали про свої досягнення, історію та культуру. Але хто у сучасному ритмі життя встигає слідкувати за абсолютно всім, що його цікавить?

Ми не тримаємо ілюзій, що це можливо, тому зібрали дайджест найцікавіших текстів та матеріалів компанії та наших колег за цілий рік, щоб ви не пропустили головне.

груд. 22, 2020
Про цифрових двійників, патерни поведінки та business value в ІТ: про що говорили на D3D 2020 Live

У жовтні відбулась шоста ІТ-конференція від компанії AMC Bridge — D3D 2020 Live. Цього року у новому форматі: онлайн і в різні дні.

жовт. 30, 2020
Top