Усі ми трохи Кевін: як AMC Bridge провів рік вдома

Кожна компанія має свої важливі дати, в які вона щось підсумовує і планує. Але рік тому у більшості ІТ-компаній з’явилась і спільна дата — як ми всі почали працювати віддалено. У цьому тексті ви не знайдете ностальгії чи суму, що так трапилось. Наша філософія про інше: зміни — це зона росту, і питання в тому, як їх використовувати. Тому ми пригадаємо те, що допомогло нам зберегти команду і продовжити ріст. До слова, деякі речі зі списку можна застосовувати не лише у бізнесі, а й у персональних питаннях.

Готовність адаптуватись

Локдаун, що змінив роботу цілих індустрій, не міг не вплинути на роботу окремих фахівців. Що відбулось в AMC Bridge? Звісно, наша команда перейшла працювати віддалено. Але це не все: оскільки ми перестали їздити у відрядження, зустрічатись в офісах тощо, то окремі адміністративні команди залишились без робочих завдань.

AMC Bridge наймає у компанію, а не просто у певний проєкт. Тому нашою умовою було уникнути скорочень людей, котрі вкладають свій талант і час у її розвиток. Ми запропонували колегам перейти в інші департаменти. В залежності від свого бажання дехто з офісних та travel-спеціалістів почав працювати в PR та бізнес-аналізі, а окремі рекрутери перейшли в ресурсний менеджмент.

Так наші колеги здобули ще одну професію, а ми зберегли команду. Коли ситуація почала стабілізуватись, одні колеги повернулись на попередні позиції, інші продовжили розвиватись у новому для себе напрямку.

Призупинений рекрутинг

Галузь інженерного ПЗ постраждала менше, ніж ми всі передбачали. Але коливання все одно були: частина клієнтів ставила проєкти на паузу, хтось зменшував розмір зовнішніх команд, а хтось і зовсім припиняв співпрацю.

Отже, у нас з’явилась можливість перевести колег із цих проєктів на нові, щойно відкриті. Тому потреба у пошуку кандидатів ззовні відпала, і ми заморозили рекрутинг.

Заощадження

Наступним кроком була оптимізація витрат. Прогнози навколо пандемії ніколи не були одностайними, тому весною 2020 ми вирішили підготуватись до будь-яких сценаріїв і оптимізувати витрати компанії. Дещо відпало само собою — як-от витрати на утримання офісів та поїздки. Але також ми призупинили Trainee-програму та перенесли перегляд технічного рівня і зарплат колег з літа на осінь, зберігши звичні два рев’ю на рік.

Останнім етапом стало тимчасове скорочення зарплати усіх колег (включно з топ-менеджментом) на 10%. Через три місяці, коли позитивні прогнози справдились і ми були впевнені, що клієнти вийшли з зони турбулентності, ми повернули недоотримані відсотки усій команді.

Діалог засновників компанії та команди

Починаючи з квітня ми щомісяця проводимо Town Hall мітинги для спілкування чотирьох представників борда компанії і команди. Ми обговорюємо, що відбувається в світі та у наших клієнтів, який фінансовий стан та плани AMC Bridge. У другій частині зустрічі колеги ставлять свої питання, і теми можуть коливатись від персональних до глобальних.

Такі зустрічі — це один із прикладів того, як криза може підштовхнути до нових якісних форматів. Так, зараз засновники компанії не можуть приїжджати в центри розробки і зустрічатись з командою. Натомість тепер ми спілкуємось щомісяця і повним складом, без поділу на локації.

Наша ціль — прозорі стосунки з колегами. Тому такі онлайн-зустрічі залишаться в AMC Bridge і надалі.

Відпочинок і свята

Як люди, котрі люблять працювати, ми добре знаємось на відпочинку. Тому впродовж року проводили наші звичні тімбілдинги в онлайні: майстер-класи, стретчінг, йога та функціональне тренування, книжковий клуб, speaking club, настільні ігри тощо.

Ми також із трепетом ставимось до свят, тому за рік карантину надіслали колегам дві тисячі подарунків із різних нагод. Ми віримо, що приводи для радості є завжди, і їх потрібно використовувати.

Результати рік потому

Попри кризу, у 2020 році ми змогли збільшити річний прибуток на 8% у порівнянні з 2019 роком. Ми розпочали співпрацю з 29 новими клієнтами, а п’ять, з якими працювали раніше, повернулись до нас.

За час суворого карантину наша команда зменшувалась, але ми пишаємось, що це сталось не за рахунок скорочень, а через призупинений найм. Нові люди не приходили, а природній відтік кадрів, нехай і невисокий, все одно відбувався. Попри це, вже станом на 1 березня 2021 ми перевершили минулорічний максимум за кількістю колег.

А ще у 2020 році ми, за результатами голосування працівників, потрапили в ТОП-3 рейтингу від DOU.ua «Найкращі ІТ-роботодавці 2020» в Україні та стали першими в Чернівцях.

Що далі?

Упродовж 2021 ми й надалі найматимемо по всій Україні. Плануємо збільшити команду технічних фахівців на 21%, розширити sales команду у Німеччині, США, Японії, а також вже у першому кварталі розпочати роботу із 30-ма новими клієнтами.

Для нас важлива безпека, тому найближчим часом ми також працюватимемо з дому. Втім, у колег залишатиметься можливість працювати в офісі за запитом — щоб уникати скупчення людей.

Ми переконались, що готові до не прогнозованих речей. І так, нам цікаво — а що ж чекає попереду?

Зв'язатися з нами

Схожі публікації

AMC Bridge потрапив у перший ґрунтовний путівник ІТ-індустрією України від UNIT.City
AMC Bridge потрапив у перший ґрунтовний путівник ІТ-індустрією України від UNIT.City

UNIT.City презентувала перший детальний огляд усіх аспектів української ІТ-галузі – Tech Ecosystem Guide to Ukraine 2019. Путівник покликаний надати об’єктивний огляд індустрії та допомогти інвесторам та іноземним партнерам сформувати повне уявлення про тенденції та стан українського ІТ-бізнесу.

лют. 11, 2019
AMC Bridge та Чернівецький національний університет підписали угоду про партнерство

Компанія AMC Bridge, світовий лідер з надання послуг програмного забезпечення у напрямках САПР, інженерії, конструювання та виробництва та Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича, один з найбільших вузів регіону, підписали угоду про партнерство та співробітництво. 

січ. 03, 2017
Компанія AMC Bridge очолила рейтинг найкращих IT роботодавців
Компанія AMC Bridge очолила рейтинг найкращих IT роботодавців

Компанію AMC Bridge визнано найкращим IT роботодавцем у категорії «200-800 спеціалістів» та кращим роботодавцем Дніпра за версією DOU.ua

січ. 12, 2017
Top