Хто стоїть за центрами AMC Bridge у чотирьох містах?

20-річчя компанії надихнуло нас дізнатись більше про людей, без яких наші центри розробки не були би такими, якими вони є. Тому нижче ми зібрали історії регіональних менеджерів у Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові — локацій, що відкрились після Дніпра.


Марина Айсіна, Regional Manager у Хмельницькому

Історія розпочалась у 2013 році. Я жила в Києві, коли зі мною зв’язався Юрій Михайловський (тепер — Regional Director) і запропонував долучитись до відкриття центру розробки у Хмельницькому. Ідея виглядала для мене неоднозначно (повертатись з Києва у Хмельницький?), але на співбесіду я погодилась.

Як з’ясувалось згодом, це було правильне рішення, тому що після співбесіди у мене з’явилось чітке відчуття: я хочу взятись за цей проєкт.

Що мене підкорило? По-перше, стиль спілкування. Коли при першій зустрічі мені прозоро розповіли і про успіхи, і про питання, які викликають труднощі або поки залишаються без відповідей. Я відчула, що зі мною відверті, і мені захотілось працювати з такими людьми. Щоб вже разом створювати, вдосконалювати і вдосконалюватись.

І, по-друге, мені дуже подобалась ідея працювати у великій компанії, де багато команд, департаментів, і можна переймати круті навички у спеціалістів інших професій.

Потім були три дні стажування в Дніпрі, після чого ми з бордом приїхали у Хмельницький дивитись на приміщення, яке планували орендувати.

Починалось усе дуже просто.

Спочатку я навіть думала: «О, в мене вже не так і багато завдань: купую печиво, облаштовую офіс і проводжу інтерв’ю». Але так було тільки на початку. І з часом ставало все більше завдань, процесів та подій.

 


Чи складно було шукати перших колег у локацію? Було цікаво. Тоді у Хмельницькому не було представництв великих ІТ-компаній. Тому, як мені здається, люди йшли на співбесіду просто з цікавості. Потім бачили, що компанія має експертизу та надійну команду у Дніпрі, і починали довіряти.

Я переконана: найбільшу роль у цьому відіграли інтерв’юери. Коли кандидати бачили їхній рівень, то їм хотілось працювати з такими профі. І вони залишались з нами.

Пригадую, коли нашому центру виповнилось 5 років, нас вже було 100. Ми разом дивились спільні фото і просто хотілось плакати! Це були сто людей, кожного з яких я дуже добре знала, тому що сама проводила перший етап спілкування з ними усіма. Тоді я зрозуміла, як багато було прожито та зроблено разом.  Я дуже пишаюсь тим, яку команду ми сформували. Усі круті! І хочеться пошвидше зустрітись в офісі, побачити одне одного і поспілкуватись вживу. Тому прохання одне: бережіть себе і до зустрічі! 

Надія Івашова, Regional Manager у Сумах

Із AMC Bridge мене познайомила моя подруга Віра Шендрик, коли запропонувала провести дослідження для компанії про ІТ-потенціал Сум.

Ідея зробити research була мені дуже близькою. Щоправда, тоді я навіть не уявляла, що це стане глобальним проєктом і частиною мого життя.

Чим більше я проводила research і знайомилася з людьми в компанії, тим чіткіше усвідомлювала, що хочу стати частиною цієї команди! Тож, я приєдналася до AMC Bridge одразу — щойно було вирішено відкрити центр у Сумах.

Спочатку я займалася дуже різними завданнями: підбором й облаштуванням офісу, рекрутингом, HR-питаннями, юридичними аспектами. В той період мені дуже допомагала підтримка колег. Думаю, саме тому у нас все вдалось.


 

Чи легко було шукати перших людей в команду? Не зовсім. Місто невелике, й програмісти не поспішали йти з компаній, які працювали в Сумах багато років. Але в AMC Bridge була експертиза, цікава спеціалізація й харизматичні інтерв'юери — це й зіграло свою роль. Зараз у нас прекрасна команда, яка продовжує рости. І приємно бачити, що всі зусилля принесли результат.

Мені подобається дивитись, як спочатку людей об'єднує тільки робота, а потім вони з "просто колег" стають друзями. Це означає, що в компанію приходять люди зі спільними цінностями.

А ще я дуже люблю нашу атмосферу. Я постійно думаю, в чому її секрет. І у мене є тільки одне пояснення: це поєднання відкритості, приязності, демократичності й взаємопідтримки, що генерують всі — від менеджменту до нових колег.


Нам є що згадати: мітапи, корпоративи, сплави на байдарках, велосипедні прогулянки, пісні під гітару, настільні ігри, перегляди фільмів.

Але також є дуже яскраві й цінні моменти, що не супроводжувались особливими подіями. 

Бачили б ви моє обличчя, коли хтось із колег каже, що це найкраща компанія й колектив, в якій вони коли-небудь працювали! Або коли колишні колеги говорять, що в AMC Bridge працюють найкращі люди!

Елла Янковець, Regional Manager у Львові (раніше — в Чернівцях)

Once upon a time… :)  У 2013 році мені запропонували доєднатись до команди, яка займається відкриттям центру розробки у Хмельницькому. Тоді я тільки-но переїхала до Києва і почала працювати у новій компанії, тому відклала співпрацю на декілька років. Але відтоді AMC Bridge залишався у мене в полі зору. І коли у 2016 році мені запропонували зробити research IT-маркету Чернівців, я погодилась. Мене просто захопила ідея відкрити центр у Чернівцях. 

Будучи в офісі у Дніпрі я одразу помітила, які професіонали і які люди навколо. Після повернення в Київ мене не покидала думка, що я хочу працювати саме в цій компанії.

Так, це був виклик: відкривати центр розробки у новій локації.  Але взятись за цей проєкт — було найбільш правильним рішенням у моєму житті. Спочатку я займалась усім: офісом, рекрутингом, колаборацією з локальними ком’юніті та університетом. Особливо важливим було сформувати core team (а знайти правильних людей у порівняно невеликому місті, де ще не дуже довіряли новій компанії, було не так просто). А ж потім озираєшся і розумієш: усе вдалось, і ти вже в офісі не одна, а з командою. 

Тому, коли почали обговорювати відкриття центру розробки у Львові, я була готова до нових викликів. А регіональним менеджером у Чернівцях стала Юлія Старікова.

Юлія Старікова, Regional Manager у Чернівцях 

Я натрапила на вакансію HR Generalist в AMC Bridge, коли планувала переїжджати з Чернівців до Києва. Мені дуже не хотілося покидати місто, в якому я народилась і прожила все життя. Аж раптом ця вакансія! І офіс за 400 м від мого дому! Одразу надіслала резюме, пройшла всі етапи відбору, і коли Елла повідомила, що компанія готова зробити офер, я дуже зраділа. Хоча робити вибір було важко (я ж вже налаштувалась на переїзд!).

Я обрала AMC Bridge і отримала класний колектив, друзів та надзвичайно
цікаву роботу.

Спочатку я працювала на позиції Administrative and HR Manager. І коли за кілька місяців мені запропонували стати Regional Manager, це була величезна відповідальність: робота регіонального менеджера стосується всього, що пов’язане із функціонуванням центру! Та мені це подобається. Я відчуваю безпосередній вплив на результат: бачу, як локація змінюється та розвивається.Моя робота завжди пов’язана з людьми, і це надихає та «підзаряджає» внутрішню батарейку. Уявіть, один із наших розробників чудово співає, інша — танцює, у нас є укулеліст та майстер з орігамі, і це ще не все! Кожен — особистість. І нас багато що поєднує.

Наприклад, неймовірна дводенна поїздка трасою Трансфегераш до Румунських Карпат, коли ми піднялися на вершину гори Бутеану. Ніщо не може зрівнятись із цим!


 

Або коли 13 грудня минулого року ми з жіночої частиною команди прийшли на роботу і не знайшли дверей у свої кабінети. Наші чоловіки просто зняли і винесли їх (так вони адаптували традицію, коли на свято Андрія хлопці викрадали хвіртки в оселях, де проживають дівчата). Ми маємо багато, що згадати. І це дуже цінно. 

Елла Янковець, Regional Manager, Львів (раніше — Чернівці)

У Львові швидко стало зрозуміло, що львівський маркет інший, і стратегія Чернівців тут не спрацює. Тому я одразу почала формувати нашу backoffice-команду, і дуже скоро центр виріс.

Усе, що відбувалось у Львові — знакове для мене. Перший мітап, участь у півмарафоні в Івано-Франківську, Говерла, торт з комп’ютерних плат до AMC Bridge Engineers’ Day або те, як ми вітали іменинників  — це неможливо забути. 


 

Радісно бачити плоди своєї праці. Я по сьогодні радію за колег із Чернівців, коли бачу їхні успіхи. Коли ми зустрічаємось і нам є що згадати. Радісно та приємно відчувати, що ти вклав у ці дві локації частинку себе, і що твоя робота має значення.

Маючи цей досвід, я розумію: те, що стоїть між нами та втіленням наших найбільш амбітних цілей, не пов’язано із володінням якимись магічними навичками або талантами. Це залежить лише від того, як ми ставимось та як вирішуємо питання, котрі виникають. 

 

Зв'язатися з нами

Схожі публікації

#ITDC_Interview з Сергієм Фоміним, ІТ-директором компанії AMC Bridge
#ITDC_Interview з Сергієм Фоміним, ІТ-директором компанії AMC Bridge
груд. 20, 2017
Corporate Runners. Спортзал VS Стадіон
Другий випуск програми Corporate Runners присвячений компаніям, які мають власну спортивну інфраструктуру. У фокусі – охоронна компанія КРОК, та IT-компанії AMC BRIDGE і SoftServe.
черв. 07, 2019
Як це — створювати інженерний софт? Історії розробників

Створення Engineering Software часто асоціюють із чимось складним. Здається, якщо робиш софт, наприклад, для архітекторів, то і сам маєш розбиратись в архітектурі, будівництві, виробничих процесах. Ми поговорили з фахівцями і з’ясували, чи це справді так.

Публікуємо чотири історії розробників, які створюють Engineering Software у компанії AMC Bridge. Дехто з них працює у галузі роками, дехто — розпочав нещодавно. На що спрямовані їхні проєкти, які знання потрібні новачкам і чи справді все дуже складно — про все це у статті.

жовт. 10, 2019
Top