Курс із програмування 3D графіки стартує в Сумах

Курс із програмування 3D графіки стартує в Сумах

«Поглиблений курс 3D програмування та комп'ютерної графіки» для студентів 2-5 курсів, який вже триває в Дніпрі, Хмельницькому та Чернівцях, з 21 лютого розпочався також в Сумському державному університеті.

Програму курсу склали технічні фахівці AMC Bridge з великим досвідом роботи у галузі 3D моделювання та створення відповідних програм. Студенти навчаться створювати додатки CAD, застосувати графічні бібліотеки і формат обміну файлами для інтерактивних 3D додатків COLLADA. По завершенні слухачі зможуть написати простий інструмент редагування сіток - mesh editor tool, який дозволить редагувати 3D файли з моделями COLLADA, які широко використовуються в програмах для моделювання та графічними рушіями реального часу.

«Ми запустили цей курс в трьох містах України наприкінці жовтня і вже можемо говорити про позитивні результати. Можливість набути нових знань і практичних навичок зацікавила студентів, тож ми вирішили провести курс також у Сумському державному університеті, де вже отримали рекордну кількість реєстрацій», – ділиться враженнями Сергій Фомін, IT-директор AMC Bridge.

Про AMC Bridge

AMC Bridge вже більше 15 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Microsoft, Siemens й Autodesk. Головний офіс компанії знаходиться у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові.

лют. 21, 2019