Здобутки та плани: компанія AMC Bridge підбила підсумки 2018 року

Здобутки та плани: компанія AMC Bridge підбила підсумки 2018 року

Про досягнення минулого року та нові виклики розповіли на традиційній звітній зустрічі президент компанії Ігор Цинман і операційний директор Вадим Синах. Такі наради AMC Bridge проводить щопівроку.

Особливу увагу в своїй доповіді Вадим Синах приділив зростанню AMC Bridge. Тільки за рік компанія збільшилася на 40%, тож наразі в AMC Bridge працює більше 500 технічних спеціалістів. Цей темп збережеться надалі, адже компанія має ще й одну нову географічну позначку. П’ятий центр розробки починає діяти вже з січня 2019 року у Львові. Тим часом Хмельницький центр у 2018 році відсвяткував свою першу важливу дату - 5-ту річницю від дня створення, а згодом і ще одну круглу цифру - більше 100 співробітників. Варто зауважити, що попри швидке зростання компанії, attrition rate є нижчим за світовий, а 96% співробітників готові рекомендувати AMC Bridge як роботодавця. 

 

IMG 9479 1

 

Минулий рік також відзначився для компанії активною участю в процесі навчання майбутніх розробників. Курси з 3D програмування вже стартували в трьох містах, а в лютому стартує набір і в Сумському державному університеті. Наразі в Сумах триває курс з підготовки QA спеціалістів. Окрім цього, влітку AMC Bridge провела четверту конференцію D3D. У фокусі цього разу опинилися використання штучного інтелекту та хмарних технологій для розробки інженерних систем, а також обговорення основних елементів обчислювальної геометрії та 3D моделювання. Конференцію відвідали більше 150 осіб, а пряма трансляція проводилась в усіх центрах розробки компанії.

Ігор Цинман натомість зупинився в своїй презентації на останніх трендах галузі та перспективах ринку для компанії. Тенденція серед вендорів - оптимізація витрат матеріалів та часу завдяки інноваційним підходам у виробництві. Як результат, постачальники програмного забезпечення надають рішення, які допомагають координувати процес будівництва через один додаток. Процес диджиталізації виробництва стає глобальнішим, що дозволяє компанії запропонувати свою експертизу ще ширшому колу клієнтів.

 

IMG 9515

 

 Про AMC Bridge

AMC Bridge вже більше 15 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Microsoft, Siemens й Autodesk. Головний офіс компанії знаходиться у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові.

січ. 15, 2019