AMC Bridge взяла участь у ІТ-конференції UP2IT в Сумах

AMC Bridge взяла участь у ІТ-конференції UP2IT в Сумах

У конференц-центрі СумДУ 3 листопада в черговий раз пройшла конференція UP2IT. Як і минулого року, компанія AMC Bridge долучилася до події як спонсор і як учасник.

На конференцію завітало більше ніж 300 учасників, усі квитки було розпродано заздалегідь, що свідчить про активний розвиток ІТ-спільноти в Сумах та інтерес до профільних великих заходів.

За один день можна було послухати доповіді більш ніж 20 спікерів з усієї України або ж взяти участь у воркшопах. Одночасно діяли три напрямки: Dev&QA, Product та Design.

AMC Bridge цього року представляв розробник Олексій Зарубін, який розповів учасникам про особливості роботи систем 3D-сканування.

Тим часом офіс AMC Bridge у Сумах як раз відсвяткував 9 листопада своє триріччя, а вже за кілька місяців компанія офіційно відкриє п’ятий офіс у Львові.

Про AMC Bridge

AMC Bridge вже більше 15 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Microsoft, Siemens й Autodesk. Головний офіс компанії знаходиться у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові.

лист. 05, 2018