Компанія AMC Bridge на International IT Forum 2018

Компанія AMC Bridge на International IT Forum 2018

Компанія AMC Bridge взяла участь в International IT Forum 2018, який пройшов у Запоріжжі 28 вересня. Цей захід у галузі інформаційних технологій, головним чином, розрахований на провідних фахівців IT-напрямків та маркетингу, а також усіх, хто цікавиться новітніми розробками і світовими трендами цієї галузі.

Програма конференції була розбита на три тематичні потоки, присвячені питанням маркетингу, розробці веб-додатків та розвитку системи Blockchain. Окрім цього, для усіх охочих познайомитися з останніми інноваційними розробками від 3D-принтерів до роботів, функціонували дві виставкові зони DIGITAL та ROBOTECH. Також, учасники конференції змогли поспілкуватися з представниками багатьох IT-компаній.

Команда AMC Bridge розповіла гостям свого стенду про роботу компанії, вакансії та можливості, як для новачків, так і для досвідчених працівників, які зацікавлені у своєму подальшому професійному рості.

ITFZ1

Цього року IT Forum зібрав біля 5 тисяч учасників та задіяв 30 спікерів з 12 країн. Конференція була представлена у новому форматі з метою залучити більше іноземних компаній і консолідувати сили бізнесу, маркетингу та IT-індустрії.

Про AMC Bridge

AMC Bridge вже більше 15 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Microsoft, Siemens й Autodesk. Головний офіс компанії знаходиться у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові.

жовт. 03, 2018