Компанія AMC Bridge опублікувала дослідження про реконструкцію поверхонь на основі алгоритмів нейронних мереж

Популярність машинного навчання зростає, і багато галузей, що працюють з великими обсягами даних, вже визнали цінність цієї технології. Компанія AMC Bridge провела дослідження важливої тенденції в 3D-скануванні, вивчивши алгоритми самоорганізаційних карт і їхнього використання для реконструкції поверхонь.

Мета дослідження – пошук найкращого з неконтрольованих методів машинного навчання для реконструкції внутрішньої і зовнішньої поверхні об’єкта за результатами 3D-сканування. Проблематика полягає у реконструкції поверхні із заданої хмари точок за певними критеріями якості за максимально короткий проміжок часу.

Результати дослідження були опубліковані в статті популярного новинного агентства insideBIGDATA, яке спеціалізується на новинах, стратегіях, продуктах і послугах про Big Data як для data scientists, так для IT-фахівців і бізнес спільноти. insideBIGDATA фокусується на big data, data science, штучному інтелекті, машинному і глибинному навчанні.

У цій статті AMC Bridge аналізує і порівнює результати, отримані з використанням двох типів самоорганізаційних карт. Дослідження демонструє ефективність самоорганізаційних карт для реконструкції 3D поверхонь. Отримати додаткову інформацію про ефективність цих алгоритмів і ознайомитися з візуальними прикладами можна завантаживши повну версію статті на insideBIGDATA.

Про AMC Bridge
AMC Bridge вже більше 15 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Microsoft, Siemens й Autodesk. Головний офіс компанії знаходиться у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах та Чернівцях.

трав. 14, 2018