Компанія AMC Bridge традиційно стала спонсором  олімпіади з CAD та комп’ютерного моделювання

Компанія AMC Bridge традиційно стала спонсором олімпіади з CAD та комп’ютерного моделювання

Щорічна олімпіада з дисципліни «Системи автоматизованого проектування та комп’ютерного моделювання в машинобудуванні» та конкурс наукових робіт пройшли в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» 27-30 березня.

Компанія AMC Bridge вже вкотре виступила спонсором цього студентського заходу. Під час свого виступу перед учасниками олімпіади Сергій Фомін, ІТ-директор AMC Bridge, розповів про кар’єрні можливості в IT-галузі та перспективи для талановитих студентів.

«Участь у подібних заходах – це чудова нагода перевірити та випробувати свої знання, а ми, в свою чергу, готові підтримати молодих людей у їхньому прагненні до професійного розвитку. Численні програми стажування, які є в нашій компанії, покликані допомогти зробити перший крок до успішної кар’єри», – наголосив Сергій Фомін, ІТ-директор компанії AMC Bridge.

DSC 9312

Олімпіада проводиться вже протягом 20 років і щороку в ній беруть участь студенти не лише з різних регіонів України, а й з інших країн. Цього року до олімпіади доєдналися близько 50 учасників.

Про AMC Bridge
AMC Bridge вже більше 15 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Microsoft, Siemens й Autodesk. Головний офіс компанії знаходиться у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах та Чернівцях.

квіт. 02, 2018