Компанія AMC Bridge оголосила про нові представництва в Японії та Швеції

Компанія AMC Bridge оголосила про нові представництва в Японії та Швеції

Послідовна реалізація програми стратегічного розвитку AMC Bridge втілилася у підписанні партнерських угод з двома компаніями: Stable Bridge з офісом у Токіо та шведською Developers Shore. У рамках партнерства нові представництва сприятимуть поширенню послуг з розробки програмного забезпечення, які надає AMC Bridge, на ринках Азіатсько-Тихоокеанскього регіону та Північної Європи.

«Співпраця з Developers Shore та Stable Bridge – це ще один важливий крок у напрямку розширення міжнародної присутності нашої компанії. Ми продовжуємо реалізовувати стратегію розвитку, котра полягає у відкритті нових ринків, щоб запропонувати високоякісні спеціалізовані інженерні розробки програмного забезпечення найвибагливішим клієнтам», – зазначив Ігор Цинман, президент AMC Bridge.

Абсолютна цінність потреб кожного партнера для компанії та слідування найактуальнішим світовим трендам в IT-індустрії – складова нинішнього успіху AMC Bridge та вагомий внесок в майбутні звершення, тому з появою нових представництв клієнти в цих регіонах вже сьогодні отримуватимуть якісну експертизу та кваліфіковані програмні рішення.

Про AMC Bridge
AMC Bridge вже більше 15 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Microsoft, Siemens й Autodesk. Головний офіс компанії знаходиться у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах та Чернівцях.

бер. 13, 2018