Менеджмент компанії AMC Bridge підбив підсумки діяльності за 2017 рік

Уже традиційно менеджмент компанії підвів підсумки року на зустрічі зі співробітниками. Результатами роботи за 2017 рік і планами на майбутнє поділилися президент компанії Ігор Цинман і операційний директор Вадим Синах.

У своїй доповіді Вадим окреслив основні аспекти, які демонструють стабільний розвиток компанії. Серед важливих чинників - зростання фінансових показників і кадрового потенціалу, створення умов для професійного розвитку співробітників.

Ігор Цинман розповів про світові тренди, які є орієнтирами для подальшого розвитку компанії. Ігор зробив акцент на тенденції консолідації галузі і сприятливих умовах для розвитку IT-індустрії в США, а також відзначив зростання IT-ринку Європи, які будуть сприяти підвищенню попиту на послуги, що надаються компанією AMC Bridge.

Серед основних цілей AMC Bridge на наступний рік - фінансове зростання, інвестиції в розвиток персоналу компанії та подальше вдосконалення інфраструктури.

Про AMC Bridge
AMC Bridge вже більше 15 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Microsoft, Siemens й Autodesk. Головний офіс компанії знаходиться у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах та Чернівцях.

січ. 03, 2018