scroll down to explore
to the top
Новини | 15 червня, 2021

Компанія AMC Bridge розпочала співпрацю із Прикарпатським національним університетом

Повернутись на сторінку новин

AMC Bridge збільшує список освітніх партнерів і цього разу компанія підписала угоду про співробітництво із Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника, що у місті Івано-Франківськ.

У межах співпраці проводитимуться спільні події. Відтак, перша вже відбулася: регіональний менеджер AMC Bridge Юлія Старікова презентувала компанію студентам вишу. Вона розповіла про те, чим займається команда, які проєкти втілює в життя і як до неї приєднатися. Також кар’єрним шляхом поділився розробник програмного забезпечення Дмитро Унтілов, пригадавши свою Campus-історію і з чого все починалося.

Така співпраця, як стверджує Юлія, дає можливість компанії розповісти більше про себе й отримати вмотивованих колег, студентам – дізнатись про інженерну галузь, а згодом і попрацювати на справжніх проєктах під менторством досвідченого тімлідера у ІТ-компанії.

У списку академічних партнерів AMC Bridge й інші вищі навчальні заклади України.

Про AMC Bridge

AMC Bridge вже більше 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проєктування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Autodesk, DS SOLIDWORKS, Microsoft, PTC та Siemens. Головний офіс компанії розташований у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові. Віднедавна долучитись до AMC Bridge можна з будь-якого міста України.

Про університет

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника заснований у 1940 р. Згідно з міжнародним рейтингом SciMago Institutions Rankings 2020 він посідає 2 місце серед вишів України та належить до 200 кращих університетів Центральної та Східної Європи. Структура університету налічує 11 факультетів, 4 інститути, 1 коледж, 77 кафедр та інші структурні підрозділи.

Підписатись на новини

Отримуйте сповіщення про наші публікації на пошту

This website uses cookies in order to offer you the most relevant information.