Новини | 15 червня, 2021

Компанія AMC Bridge розпочала співпрацю із Прикарпатським національним університетом

Повернутись на сторінку новин

AMC Bridge збільшує список освітніх партнерів і цього разу компанія підписала угоду про співробітництво із Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника, що у місті Івано-Франківськ.

У межах співпраці проводитимуться спільні події. Відтак, перша вже відбулася: регіональний менеджер AMC Bridge Юлія Старікова презентувала компанію студентам вишу. Вона розповіла про те, чим займається команда, які проєкти втілює в життя і як до неї приєднатися. Також кар’єрним шляхом поділився розробник програмного забезпечення Дмитро Унтілов, пригадавши свою Campus-історію і з чого все починалося.

Така співпраця, як стверджує Юлія, дає можливість компанії розповісти більше про себе й отримати вмотивованих колег, студентам – дізнатись про інженерну галузь, а згодом і попрацювати на справжніх проєктах під менторством досвідченого тімлідера у ІТ-компанії.

У списку академічних партнерів AMC Bridge й інші вищі навчальні заклади України.

Про AMC Bridge

AMC Bridge вже більше 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проєктування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Autodesk, DS SOLIDWORKS, Microsoft, PTC та Siemens. Головний офіс компанії розташований у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові. Віднедавна долучитись до AMC Bridge можна з будь-якого міста України.

Про університет

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника заснований у 1940 р. Згідно з міжнародним рейтингом SciMago Institutions Rankings 2020 він посідає 2 місце серед вишів України та належить до 200 кращих університетів Центральної та Східної Європи. Структура університету налічує 11 факультетів, 4 інститути, 1 коледж, 77 кафедр та інші структурні підрозділи.

Підписатись на новини

Отримуйте сповіщення про наші публікації на пошту

scroll down to explore
to the top

This website uses cookies in order to offer you the most relevant information.