scroll down to explore
to the top
Новини | 15 червня, 2021

AMC Bridge взяла участь в акредитації освітньої програми Дніпровського національного університету

Повернутись на сторінку новин

У межах угоди про співробітництво компанія AMC Bridge взяла участь в акредитації навчальної програми факультету прикладної математики у Дніпровському національному університеті ім. Олеся Гончара. 

Акредитація відбулася у форматі засідання фокус-групи за участю різних сторін навчального процесу і роботодавців, які співпрацюють з навчальним закладом. Серед учасників групи експертів і регіональний менеджер AMC Bridge Марина Айсіна. 

Уже багато років компанія тісно співпрацює з університетом. Зокрема, з факультетом прикладної математики. Свого часу AMC Bridge оновила комп’ютерні аудиторії навчального закладу та надала необхідне для навчання обладнання. Також брали участь у лекціях та зустрічах із працівниками ІТ-компанії та студентами ДНУ, а аспіранти та студенти вишу стажувалися в компанії. 

Як результат постійної спільної роботи, за словами Марини, викладачі завжди прислуховуються до порад про те, що варто додати при формуванні програми, і тим чи іншим чином включають це в навчальний процес. Наприклад, щодо важливості англійської мови, софт скілів, тощо. 

Ми зацікавлені отримувати якнайкраще підготовлених спеціалістів і саме в тому напрямку, який потрібен нам. Це одна з причин, чому ми намагаємося розробляти практичні завдання для студентів та всіляко допомагати викладачам технічних ВНЗ. У проєктах, з якими працює AMC Bridge, математична складова – серйозна, тому для нас вкрай важливо, щоб студенти отримували якісну вищу освіту”, – коментує мотивацію співпраці з вишами Марина Айсіна. 

AMC Bridge давно й активно долучається до тісної співпраці й з іншими університетами України. Наприклад, у 2021 році вже взяли участь у схожих заходах Хмельницького національного університету та Національного технічного університету “Дніпровська політехніка”. 

Про AMC Bridge 

AMC Bridge вже більше 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проєктування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Autodesk, DS SOLIDWORKS, Microsoft, PTC та Siemens. Головний офіс компанії розташований у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові. Віднедавна долучитись до AMC Bridge можна з будь-якого міста України.

Підписатись на новини

Отримуйте сповіщення про наші публікації на пошту

This website uses cookies in order to offer you the most relevant information.