Новини | 15 червня, 2021

AMC Bridge у рейтингу Financial Times 2021

Повернутись на сторінку новин

Компанія AMC Bridge, постачальник послуг із розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проєктування, конструювання, виробництва та будівництва, пишається тим, що другий рік поспіль потрапляє до рейтингу відомого фінансового видання Financial Times.

Компанії-інноватори, що швидко розвиваються, є рушійною силою світової економіки. Вони створюють робочі місця й підтримують ринкову конкурентоспроможність. Саме такі компанії в Північній та Південній Америці відзначили у другому щорічному списку Financial Times у співпраці зі Statista. До рейтингу потрапили підприємства, що показали найбільш стабільне зростання в період із 2016 до 2019 років.

Рейтинг Financial Times охоплює лише незалежні компанії (не дочірні і не філії) з головними офісами в одній із 20 країн Північної та Південної Америки зі збільшенням доходів від органічних продажів за останні кілька років. Ґрунтуючись на динаміці бізнесу компаній, Financial Times припускає: ті, хто в списку, найімовірніше, достатньо стійкі, щоб вийти з кризи без серйозних наслідків.

Коментуючи внесення AMC Bridge до рейтингу, Ігор Цинман, президент AMC Bridge, зазначив: «Рушійною силою успіху AMC Bridge є наша стратегія побудови довготривалих надійних відносин із клієнтами та постійна увага до покращення послуг із розробки програмного забезпечення та цифрової трансформації, які ми надаємо. Ми дуже цінуємо те, що наша відданість справі приносить плоди й визнається такими впливовими інформаційними організаціями як Financial Times».

Список опублікували в електронній версії Financial Times 13 квітня 2021 року. Із деталями можна ознайомитися на сайті видання.

Про Financial Times

Financial Times – одна з провідних світових інформаційних організацій. Із часів заснування в 1888 році видання спеціалізується на висвітленні новин про бізнес та фінанси, водночас дбаючи про незалежний редакторський погляд. Щоденна читацька аудиторія паперової та електронної версій Financial Times налічує понад два мільйони людей.

Про AMC Bridge

AMC Bridge вже більше 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проєктування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Autodesk, DS SOLIDWORKS, Microsoft, PTC та Siemens. Головний офіс компанії розташований у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові. Віднедавна долучитись до AMC Bridge можна з будь-якого міста України.

FT та Financial Times є торговими марками компанії The Financial Times Ltd.

Statista є торговою маркою й брендом компанії Statista, Inc.

Підписатись на новини

Отримуйте сповіщення про наші публікації на пошту

scroll down to explore
to the top

This website uses cookies in order to offer you the most relevant information.