Новини | 11 березня, 2021

AMC Bridge приймає Google Hash Code 2021

Повернутись на сторінку новин

Компанія AMC Bridge, провайдер послуг із розробки програмного забезпечення в галузях автоматизованого проєктування, інжинірингу, виробництва та будівництва, організувала віртуальний центр для онлайн-кваліфікацій Hash Code.

Hash Code — це всесвітні командні змагання з програмування, організовані Google для студентів та професіоналів. Кожен учасник обирає команду та мову програмування для розв'язання інженерної проблеми, яку задає компанія.

У цьому році кваліфікаційний раунд конкурсу відбувався онлайн. Команди могли долучитись до хабу та разом з іншими учасниками віртуально зустрітися для перегляду трансляції від Google. Найкращі команди продовжать змагання у світовому фіналі.

Віртуальний центр AMC Bridge прийняв 36 учасників та 13 команд. Одна з команд нашого центру посіла 9 місце з-поміж українських команд.

Про AMC Bridge

AMC Bridge вже більше 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проєктування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Autodesk, DS SOLIDWORKS, Microsoft, PTC та Siemens. Головний офіс AMC Bridge розташований у США. В Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові. Віднедавна долучитись до компанії можна з будь-якого міста України.

Про Hash Code

Hash Code — це командні змагання з програмування від Google. Учасники з усього світу спілкуються з іншими програмістами під час спільної роботи над проблемою, яка спроєктована за реальним інженерним завданням від Google у командах від двох до чотирьох осіб. Більше інформації про Hash Code можна знайти на сайті змагань.

Підписатись на новини

Отримуйте сповіщення про наші публікації на пошту

scroll down to explore
to the top

This website uses cookies in order to offer you the most relevant information.