Новини | 20 лютого, 2020

Менеджмент AMC Bridge підбив підсумки 2019 року: що обговорювали на традиційній зустрічі з Core Team

Повернутись на сторінку новин

Менеджмент AMC Bridge провів регулярну зустріч із ключовими співробітниками компанії. Підсумовуючи результати 2019, президент компанії Ігор Цинман та операційний директор Вадим Синах розповіли про тогорічні здобутки та окреслили стратегію розвитку на 2020 рік.

Вадим Синах відзначив зростання команди AMC Bridge, успіх наших зовнішніх та внутрішніх освітніх ініціатив, а також зауважив збільшення програм корпоративної соціальної відповідальності, які впроваджує компанія:

  • За результатами 2019 року, AMC Bridge продемонструвала помітне зростання: минулого року до компанії приєдналися більш ніж 100 колег. Нас обирають як надійного роботодавця.
  • В освітньому напрямку ми продовжуємо докладати зусиль до підготовки молодих спеціалістів. Уже вдруге в університетах Хмельницького, Сум, Чернівців та Дніпра стартував курс із 3D програмування та комп’ютерної графіки, а в 2020 році такий курс розпочнеться в стінах нового університету-партнера AMC Bridge – Національного університету «Львівська політехніка».
  • Серед внутрішніх освітніх ініціатив варто відзначити проведення регулярних семінарів та відкритих мітапів, де спікерами виступають співробітники компанії. Цього року ще більше колег проявили ініціативу до спікерства та ділилися з командою напрацьованою експертизою й новими знаннями.
  • CSR. Ми не були байдужими у сфері корпоративно-соціальної відповідальності: підтримували вже існуючі проєкти та започатковували нові.

Ігор Цинман нагадав колегам про основні цінності компанії та висловив впевненість, що професіоналізм та ініціативність, непохитна ділова етика, взаємоповага та робота в команді дозволять AMC Bridge і надалі досягати поставлених цілей.

Ігор також поділився планами щодо розширення експертизи компанії і стратегічними цілями виходу на ентерпрайз ринок. У зв’язку з цим, він обговорив з командою основні критерії, на які клієнти орієнтуються у виборі вендора. Наша мета й надалі зміцнювати свої позиції як компанії, з якою хочуть працювати.

“Ми прагнемо бути експертами для своїх клієнтів – не просто розробляти для них програмне забезпечення, а знаходити вирішення їхніх проблем. Щоб вони приходили до нас не з завданням написати конкретну програму, а із запитом про те, яку програму потрібно розробити, щоб вирішити їхню бізнес проблему”, – наголосив Ігор Цинман.

Про AMC Bridge

AMC Bridge вже більше 15 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проєктування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Microsoft, Siemens й Autodesk. Головний офіс компанії знаходиться у США, в Україні функціонують центри розробки в Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові.

Підписатись на новини

Отримуйте сповіщення про наші публікації на пошту

scroll down to explore
to the top

This website uses cookies in order to offer you the most relevant information.