Блог | 03 листопада, 2020

Хмарна платформа для 3D-принтерів. Історія одного проєкту

Повернутись на сторінку блогу

Команда AMC Bridge розробила концепцію хмарної платформи для виробника перших у світі гібридних 3D-принтерів — компанії Rize Inc. 

Реалізована платформа дасть можливість користувачам контролювати та керувати 3D-принтерами з будь-якої точки, без прив'язки до локації.

Rize Inc. (Бостон, США) — інноваційна компанія, котра спеціалізується на адитивних технологіях. Вона зробила прорив, поєднавши дві різні технології в промислових 3D-принтерах: екструзію та струменеве нанесення матеріалу. Продукція компанії використовується у виробництві, біологічних науках, архітектурі та оборонній промисловості у всьому світі.

КОНЦЕПЦІЯ ХМАРНОЇ ПЛАТФОРМИ

Компанія Rize Inc. придумала концепцію хмарної платформи, яка дасть користувачам можливість керувати друком та його прогресом віддалено, без обов’язкової присутності операторів. Також компанія мала на меті забезпечити безперебійну інтеграцію хмарної платформи з додатком та розробити програмне забезпечення для 3D-принтера, котре взаємодіятиме безпосередньо з платформою.

При виборі постачальника послуг компанія Rize Inc. шукала вендора, який мав би всебічний досвід розробки інженерного програмного забезпечення в поєднанні з компетенцією в хмарних технологіях. Оскільки AMC Bridge має чимало проєктів в галузі інженерії, 3D-моделюванні, хмарних технологіях, виробництві та будівництві, обрали саме нашу команду.

РЕАЛІЗАЦІЯ

Ми успішно розробили гнучку платформу Rize Connect Cloud, котра забезпечує інтуїтивний робочий процес, максимальну безпеку та мінімальне втручання в управління матеріалами. Крім того наша команда реалізувала додатковий програмний пакет, який включає в себе:

 • Автономне програмне забезпечення, котре імітує взаємодію принтера з системою;
 • Сервісну службу для безпечного постачання сертифікатів принтера;
 • Модуль інтеграції RizeOneTouch, який з’єднує платформу з настільним додатком за допомогою відкритого API RizeConnect.

Гнучка архітектура платформи дає можливість проводити моніторинг стану принтера та черги завдань одразу кільком клієнтам в одному хмарному рішенні.

Разом із замовником ми хотіли гарантувати безпечне адитивне виробництво та можливість легко керувати обмеженнями доступу. Тому Rize Connect Cloud Platform може бути як загальнодоступною, так і приватною хмарою. Тож організації мають можливість обрати налаштування своїх ресурсів для надійного збереження конфіденційних даних.

Хмарна платформа Rize Connect дає користувачам можливість:

 • Дистанційно керувати та контролювати 3D-принтери RIZE ONE та XRIZE;
 • Керувати принтерами підприємства з ПК та мобільних пристроїв;
 • Отримувати повідомлення про статус через SMS та електронну пошту;
 • Обробляти чергу завдань та запити користувачів;
 • Легко інтегруватися з десктоп-додатком.

Основні переваги платформи Rize Connect:

 • Захищений зв’язок із принтером, зашифрований за допомогою протоколу SSL/TLS;
 • Віддалене усунення несправностей та більш оперативна підтримка користувачів;
 • Гнучка модель управління користувачами: забезпечення необхідними ролями та доступами.

Tejas Baindur, менеджер із продуктів, IoT та науки даних у Rize Inc.:

«Команда AMC Bridge дуже гнучка та доброзичлива. Було легко та ефективно працювати. Загалом це був хороший досвід роботи з AMC Bridge!".

Підписуйтесь на оновлення

Отримуйте сповіщення про наші публікації на пошту

scroll down to explore
to the top

This website uses cookies in order to offer you the most relevant information.