Компанія AMC Bridge вже вдруге запускає поглиблений курс 3D програмування та комп'ютерної графіки

жовт. 02, 2019

Компанія AMC Bridge вже вдруге запускає поглиблений курс 3D програмування та комп'ютерної графіки для студентів 2-5 курсів університетів Дніпра, Чернівців, Сум та Хмельницького.

Цьогорічний курс стартує у жовтні і складатиметься із двох частин — базової та поглибленої. Перша буде більш теоретичною. Другий практичний блок розрахований на справжніх спеціалістів програмування.

Після успішного закінчення кожної частини курсу слухачі отримають сертифікати. Найкращим студентам ми запропонуємо пройти стажування у компанії. Минулорічна статистика свідчить про те, що майже половина випускників отримала запрошення на стажування. 

Програму складали фахівці з AMC Bridge, взявши за основу проекти, над якими працює компанія. Студенти навчаться працювати з системою CAD: створювати віртуальні сцени, програмувати графічні об’єкти, працювати із математикою камери — усе з нуля, без використання бібліотек.

"Ми хочемо, щоб студенти, які націлені на написання програм для розробки інженерного ПЗ, якнайшвидше долучалися до роботи у нашій компанії. Курс 3D-програмування — перший, але важливий крок до отримання роботи в AMC Bridge. Розробляючи курс, ми ставили за мету полегшити адаптацію потенційних працівників — як професійну так і психологічну» — прокоментував директор Research Department Євген Ракіта.

 

Про AMC Bridge

AMC Bridge вже майже 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Autodesk, DS SOLIDWORKS, Microsoft, PTC та Siemens. Головний офіс компанії розташований у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові.

Зв'язатися з нами

Нові статті

AMC Bridge знову прийняла Google Hash Code в своїх офісах

П'ять українських центрів розробки AMC Bridge прийняли 20 команд-учасниць першого онлайн-туру Google Hash Code — змагання з командного програмування від Google.

лют. 21, 2020
Менеджмент AMC Bridge підбив підсумки 2019 року: що обговорювали на традиційній зустрічі з Core Team
Менеджмент AMC Bridge підбив підсумки 2019 року: що обговорювали на традиційній зустрічі з Core Team

Менеджмент AMC Bridge провів регулярну зустріч із ключовими співробітниками компанії. Підсумовуючи результати 2019, президент компанії Ігор Цинман та операційний директор Вадим Синах розповіли про тогорічні здобутки та окреслили стратегію розвитку на 2020 рік.

лют. 20, 2020
Компанія AMC Bridge знову в списку найкращих аутсорсингових компаній The Global Outsourcing 100 міжнародної асоціації IAOP

Вже чотирнадцятий рік поспіль, міжнародна асоціація IAOP® запускає свою щорічну програму Global Outsourcing 100®, яка визначає список світових постачальників послуг аутсорсингу. До списку потрапляють кращі міжнародні аутсорсингові компанії різних масштабів. Цього року, програма поповнилася також списком New For 2020, в який увійдуть компанії, що досягли визнання виняткової співпраці, інновацій та результатів у стратегічних партнерських відносинах.

лют. 18, 2020
Top