AMC Bridge увійшла у TOP-5 IT компаній України за динамікою росту

серп. 22, 2019

Медіаресурс DOU вшосте поспіль вніс AMC Bridge у ТOP-50 IT-компанії України! Основні критерії - кількість співробітників і темпи зростання за перше півріччя.

Також, ми потрапили у TOP-5 за динамікою зростання, а за процентом росту ми входимо в трійку найбільш швидкозростаючих IT-компаній України. Штат AMC Bridge збільшився більш, ніж на сотню професіоналів за перше півріччя 2019 року.

В цілому, у нас 650+ співробітників.

За два роки AMC Bridge піднялася у рейтингу DOU на 13 пунктів - це стрімке зростання для українського IT-ринку.

Загалом, штат найбільших гравців у цій сфері збільшився за півріччя на 5 тисяч осіб - наразі загальна кількість співробітників у TOP-50 доходить до 63 тисяч людей.

За різними підрахунками, у IT-індустрії України задіяно близько 180 тисяч працівників по всій країні.

Нагадаємо, що у цьому році AMC Bridge увійшла у всесвітній рейтинг The Best of The Global Outsourcing 100® за останнє десятиріччя.

 

Про AMC Bridge

AMC Bridge вже майже 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Autodesk, DS SOLIDWORKS, Microsoft, PTC та Siemens. Головний офіс компанії розташований у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові.

Зв'язатися з нами

Нові статті

Еко-ініціативи в AMC Bridge: благодійний ярмарок з нагоди Дня вторинної переробки

Компанія AMC Bridge провела свій перший еко-проєкт. Благодійний розпродаж був приурочений до Дня вторинної переробки, та мав на меті привернути увагу до проблеми забруднення планети пластиком та важливості  його повторного використання. Захід  зі слоганом “No plastic is fantastic” був проведений у всіх офісах компанії.

лист. 15, 2019
Центр інженерного програмування AMC Bridge відкрився у Львові

У рамках програми підтримки вітчизняних університетів у підготовці кваліфікованих фахівців IT напрямків, компанія AMC Bridge відкрила сучасний Центр інженерного програмування в Інституті комп’ютерних наук та інформаційних технологій при Національному університеті «Львівська політехніка».

лист. 01, 2019
Компанія AMC Bridge вже вдруге запускає поглиблений курс 3D програмування та комп'ютерної графіки

Компанія AMC Bridge вже вдруге запускає поглиблений курс 3D програмування та комп'ютерної графіки для студентів 2-5 курсів університетів Дніпра, Чернівців, Сум та Хмельницького.

жовт. 02, 2019
Top