650+ співробітників, центр розробки у Львові і дух стартапу - про що говорили на літній Core Team Meeting?

серп. 27, 2019

Менеджмент AMC Bridge провів регулярну зустріч із ключовими співробітниками компанії. На традиційній піврічний Core Team Meeting операційний директор Вадим Синах розповів про основні показники компанії.

 core team 1

TOP-5 фактів про AMC Bridge у першій половині 2019 року.

 1. Команда збільшується: на початку липня загальне число співробітників підійшло до позначки 650+. Для порівняння, минулоріч у компанії працювало трохи більше 400 осіб.
 2. D3D люблять: цього року ми успішно провели п'яту, ювілейну конференцію Demystifying 3D Development.
 3. Ми розширюємося: цьогоріч ми відкрили новий центр розробки у Львові та переїхали в оновлений офіс у Хмельницькому.
 4. Нові партнерства з університетами: ми підписали договір про співпрацю з Львівською Політехнікою.
 5. Нова освітня програма: нещодавно ми завершили курс з програмування 3D-графіки у Дніпрі, Сумах, Чернівцях і Хмельницькому - в університетах, з якими у компанії підписані партнерські угоди.

На зустрічі Вадим поділився з учасниками зустрічі цікавою інформацією з внутрішнього опитування співробітників, проведеного напередодні.

core team 2

За що наші співробітники люблять AMC Bridge?

 • Команда
 • Цікаві завдання та проекти
 • Атмосфера
 • Взаємовідносини та підтримка, незалежно від регалій

З якими проектами хочуть працювати більше за все?

 • ML/DL
 • AR/VR
 • Big Data/ Data Science
 • 3D-graphics

Одним із найважливіших лейтмотивів зустрічі була тема корпоративної культури. Про цінності компанії, її візії і місце на ринку у своїй доповіді говорив президент компанії Ігор Цинман. 

Серед фундаментальних цінностей - командна робота, взаємоповага, професіоналізм та ініціативність, а також сильна бізнес-етика. Це означає, що професійне зростання можливе лише на основі компетенцій. Ще одна з цінностей компаній - відкритість, щирість і чесність у рамках ділової етики. Фінальний акорд у композиції корпоративних цінностей - це team work. Командна робота лежить в основі будь-якого проекту, що дає прекрасні результати.

Також представники топ-менеджменту AMC Bridge обговорили важливі теми зі співробітниками під час Q&A сесії. Михайло Луденський, Ігор Цинман, Вадим Синах та Борис Шув відповіли на питання про плани розвитку компанії, а також обговорили можливі шляхи оптимізації робочих процесів.

Команда AMC Bridge планує і надалі зростати і тримати високу професійну планку, втім, не втрачати інноваційності та підприємницького духу стартапу.

core team 3

Про AMC Bridge

AMC Bridge вже майже 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Autodesk, DS SOLIDWORKS, Microsoft, PTC та Siemens. Головний офіс компанії розташований у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові.

Зв'язатися з нами

Нові статті

Еко-ініціативи в AMC Bridge: благодійний ярмарок з нагоди Дня вторинної переробки

Компанія AMC Bridge провела свій перший еко-проєкт. Благодійний розпродаж був приурочений до Дня вторинної переробки, та мав на меті привернути увагу до проблеми забруднення планети пластиком та важливості  його повторного використання. Захід  зі слоганом “No plastic is fantastic” був проведений у всіх офісах компанії.

лист. 15, 2019
Центр інженерного програмування AMC Bridge відкрився у Львові

У рамках програми підтримки вітчизняних університетів у підготовці кваліфікованих фахівців IT напрямків, компанія AMC Bridge відкрила сучасний Центр інженерного програмування в Інституті комп’ютерних наук та інформаційних технологій при Національному університеті «Львівська політехніка».

лист. 01, 2019
Компанія AMC Bridge вже вдруге запускає поглиблений курс 3D програмування та комп'ютерної графіки

Компанія AMC Bridge вже вдруге запускає поглиблений курс 3D програмування та комп'ютерної графіки для студентів 2-5 курсів університетів Дніпра, Чернівців, Сум та Хмельницького.

жовт. 02, 2019
Top