Найкращі випускники курсу програмування 3D-графіки стали співробітниками AMC Bridge

лип. 29, 2019

59 студентів із чотирьох міст України завершили поглиблений курс із програмування та 3D-графіки від AMC Bridge.

3D AWARDING

Заняття проходили на базі чотирьох вишів – Дніпровського, Хмельницького, Черновецького національного університетів та Сумського державного. Студенти 2-5 курсів вивчали основи CAD-додатків з нуля, тобто вчились працювати з системою автоматизованого проектування.

Програму курсу 3D - графіки спеціально розробили експерти AMC Bridge. Основним завданням було не тільки дати фундаментальні теоретичні знання, а й багато уваги приділити практиці. Реальна робота почалася з першої ж лабораторної.

Загалом, курс тривав із жовтня по травень – лише студенти із Сум доєдналися пізніше, у лютому. Впродовж цього часу, слухачі курсу навчилися користуватися графічними бібліотеками та працювати із базовими зразками проектування. Окремий блок – робота з форматом COLLADA, створеним для редагування 3D файлів та обміну між 3D-додатками.
Після завершення курсу, випускники змогли написати свій перший інструмент для редагування сіток - mesh editor tool.

Найкращі із студентів отримали не лише сертифікати, а й запрошення на роботу.

"Ми успішно завершили курс комп'ютерної графіки в чотирьох університетах країни. Читали його викладачі ВНЗ, які співпрацюють з нашою компанією. До нас в Research Department вже прийшли кілька випускників програми. Знаємо, що багато талановитих хлопців та дівчат з курсу теж готуються до співбесіди", — підсумував COO і засновник AMC Bridge Вадим Синах.

Про AMC Bridge

AMC Bridge вже майже 20 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Autodesk, DS SOLIDWORKS, Microsoft, PTC та Siemens. Головний офіс компанії розташований у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові.

Зв'язатися з нами

Нові статті

Еко-ініціативи в AMC Bridge: благодійний ярмарок з нагоди Дня вторинної переробки

Компанія AMC Bridge провела свій перший еко-проєкт. Благодійний розпродаж був приурочений до Дня вторинної переробки, та мав на меті привернути увагу до проблеми забруднення планети пластиком та важливості  його повторного використання. Захід  зі слоганом “No plastic is fantastic” був проведений у всіх офісах компанії.

лист. 15, 2019
Центр інженерного програмування AMC Bridge відкрився у Львові

У рамках програми підтримки вітчизняних університетів у підготовці кваліфікованих фахівців IT напрямків, компанія AMC Bridge відкрила сучасний Центр інженерного програмування в Інституті комп’ютерних наук та інформаційних технологій при Національному університеті «Львівська політехніка».

лист. 01, 2019
Компанія AMC Bridge вже вдруге запускає поглиблений курс 3D програмування та комп'ютерної графіки

Компанія AMC Bridge вже вдруге запускає поглиблений курс 3D програмування та комп'ютерної графіки для студентів 2-5 курсів університетів Дніпра, Чернівців, Сум та Хмельницького.

жовт. 02, 2019
Top