Компанія AMC Bridge увійшла до Best of The Global Outsourcing 100 міжнародної асоціації IAOP

лют. 19, 2019

Компанія AMC Bridge потрапила до списку Best of The Global Outsourcing 100®.

Асоціація IAOP® вже 10 років складає світові рейтинги аутсорсингових компаній, і цього року анонсувала ювілейну програму Best of The Global Outsourcing 100, куди включила найкращих постачальників аутсорсингових послуг з рейтингів попередніх років. У списку компанії, що надають повний спектр аутсорсингових послуг у сфері інформаційних технологій, бізнесу, нерухомості, виробництва та логістики. AMC Bridge назвали однією з прогресивних компаній, що сприяє розвитку індустрії.

«Ми пишаємося тим, що IAOP знову визнала нас одним з лідерів серед постачальників аутсорсингових послуг. Ми постійно докладаємо зусиль для посиленням експертизи, що допомагає компанії будувати плідні взаємини з клієнтами та розвиватися. Саме це, серед іншого, дозволило нам у черговий раз бути серед найкращих постачальників послуг з розробки програмного забезпечення», – сказав Ігор Цинман, президент AMC Bridge. 

Про AMC Bridge

AMC Bridge вже більше 15 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями, як Microsoft, Siemens й Autodesk. Головний офіс компанії розташовано в США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові.

Про IAOP

IAOP – міжнародна асоціація, яка щорічно проводить незалежну оцінку постачальників послуг і публікує рейтинг The Global Outsourcing 100® задля надання важливої інформації своїм клієнтам і сприяння їхньому професійному та організаційному розвитку. Заявки оцінюються групою досвідчених експертів, які ставлять за мету створити спільноту споживачів і постачальників послуг, котрі демонструватимуть ще ефективніші бізнес-показники та досягатимуть ще кращих результатів.

Зв'язатися з нами

Нові статті

Еко-ініціативи в AMC Bridge: благодійний ярмарок з нагоди Дня вторинної переробки

Компанія AMC Bridge провела свій перший еко-проєкт. Благодійний розпродаж був приурочений до Дня вторинної переробки, та мав на меті привернути увагу до проблеми забруднення планети пластиком та важливості  його повторного використання. Захід  зі слоганом “No plastic is fantastic” був проведений у всіх офісах компанії.

лист. 15, 2019
Центр інженерного програмування AMC Bridge відкрився у Львові

У рамках програми підтримки вітчизняних університетів у підготовці кваліфікованих фахівців IT напрямків, компанія AMC Bridge відкрила сучасний Центр інженерного програмування в Інституті комп’ютерних наук та інформаційних технологій при Національному університеті «Львівська політехніка».

лист. 01, 2019
Компанія AMC Bridge вже вдруге запускає поглиблений курс 3D програмування та комп'ютерної графіки

Компанія AMC Bridge вже вдруге запускає поглиблений курс 3D програмування та комп'ютерної графіки для студентів 2-5 курсів університетів Дніпра, Чернівців, Сум та Хмельницького.

жовт. 02, 2019
Top