Компанія AMC Bridge увійшла до Best of The Global Outsourcing 100 міжнародної асоціації IAOP

лют. 19, 2019

Компанія AMC Bridge потрапила до списку Best of The Global Outsourcing 100®.

Асоціація IAOP® вже 10 років складає світові рейтинги аутсорсингових компаній, і цього року анонсувала ювілейну програму Best of The Global Outsourcing 100, куди включила найкращих постачальників аутсорсингових послуг з рейтингів попередніх років. У списку компанії, що надають повний спектр аутсорсингових послуг у сфері інформаційних технологій, бізнесу, нерухомості, виробництва та логістики. AMC Bridge назвали однією з прогресивних компаній, що сприяє розвитку індустрії.

«Ми пишаємося тим, що IAOP знову визнала нас одним з лідерів серед постачальників аутсорсингових послуг. Ми постійно докладаємо зусиль для посиленням експертизи, що допомагає компанії будувати плідні взаємини з клієнтами та розвиватися. Саме це, серед іншого, дозволило нам у черговий раз бути серед найкращих постачальників послуг з розробки програмного забезпечення», – сказав Ігор Цинман, президент AMC Bridge. 

Про AMC Bridge

AMC Bridge вже більше 15 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями, як Microsoft, Siemens й Autodesk. Головний офіс компанії розташовано в США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах, Чернівцях та Львові.

Про IAOP

IAOP – міжнародна асоціація, яка щорічно проводить незалежну оцінку постачальників послуг і публікує рейтинг The Global Outsourcing 100® задля надання важливої інформації своїм клієнтам і сприяння їхньому професійному та організаційному розвитку. Заявки оцінюються групою досвідчених експертів, які ставлять за мету створити спільноту споживачів і постачальників послуг, котрі демонструватимуть ще ефективніші бізнес-показники та досягатимуть ще кращих результатів.

Зв'язатися з нами

Нові статті

AMC Bridge знову прийняла Google Hash Code в своїх офісах

П'ять українських центрів розробки AMC Bridge прийняли 20 команд-учасниць першого онлайн-туру Google Hash Code — змагання з командного програмування від Google.

лют. 21, 2020
Менеджмент AMC Bridge підбив підсумки 2019 року: що обговорювали на традиційній зустрічі з Core Team
Менеджмент AMC Bridge підбив підсумки 2019 року: що обговорювали на традиційній зустрічі з Core Team

Менеджмент AMC Bridge провів регулярну зустріч із ключовими співробітниками компанії. Підсумовуючи результати 2019, президент компанії Ігор Цинман та операційний директор Вадим Синах розповіли про тогорічні здобутки та окреслили стратегію розвитку на 2020 рік.

лют. 20, 2020
Компанія AMC Bridge знову в списку найкращих аутсорсингових компаній The Global Outsourcing 100 міжнародної асоціації IAOP

Вже чотирнадцятий рік поспіль, міжнародна асоціація IAOP® запускає свою щорічну програму Global Outsourcing 100®, яка визначає список світових постачальників послуг аутсорсингу. До списку потрапляють кращі міжнародні аутсорсингові компанії різних масштабів. Цього року, програма поповнилася також списком New For 2020, в який увійдуть компанії, що досягли визнання виняткової співпраці, інновацій та результатів у стратегічних партнерських відносинах.

лют. 18, 2020
Top