AMC Bridge – серед 500 найбільших світових IT-компаній за версією журналу Software Magazine

лист. 27, 2017

Компанія AMC Bridge увійшла в Software 500, світовий рейтинг компаній-виробників програмного забезпечення і провайдерів послуг.

Зростання доходів компанії на 57,66% в 2016 фінансовому році дозволило їй не лише бути серед 500 кращих виробників ПЗ і постачальників сервісів, а й потрапити в топ-10 компаній із загальним доходом від $ 10 млн до $ 30 млн, які продемонстрували найзначніше зростання.

keeping fast company III 1

«Ми пишаємося тим, що увійшли до списку найбільших світових IT-компаній в 2017 році – рейтингу «Software 500» журналу Software Magazine», – заявив президент компанії AMC Bridge Ігор Цинман. «Це доводить, що завдяки бізнес-стратегії, заснованій на наданні високоякісної експертизи нашим клієнтам і партнерам, ми знаходимося на шляху постійного зростання і розвитку. Наша щоденна робота, спрямована на підвищення якості послуг, втілилася в досягненні цього важливого для компанії результату, що, безумовно, є найкращою мотивацією для подальшого успіху».

Рейтинг виробників програмного забезпечення Software 500 орієнтований на середній та великий бізнес, а також IT-фахівців і бізнес-менеджерів, що займаються купівлею програмного забезпечення і послуг. Оцінка компаній здійснюється на основі фінансових звітів та інформації про доходи. У 2017 році рейтинг складався на підставі звітів за 2016 фінансовий рік і порівнянні цих результатів з показниками 2015 року.

Про AMC Bridge
AMC Bridge вже більше 15 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Microsoft, Siemens й Autodesk. Головний офіс компанії знаходиться у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому, Сумах та Чернівцях.

Зв'язатися з нами

Нові статті

Еко-ініціативи в AMC Bridge: благодійний ярмарок з нагоди Дня вторинної переробки

Компанія AMC Bridge провела свій перший еко-проєкт. Благодійний розпродаж був приурочений до Дня вторинної переробки, та мав на меті привернути увагу до проблеми забруднення планети пластиком та важливості  його повторного використання. Захід  зі слоганом “No plastic is fantastic” був проведений у всіх офісах компанії.

лист. 15, 2019
Центр інженерного програмування AMC Bridge відкрився у Львові

У рамках програми підтримки вітчизняних університетів у підготовці кваліфікованих фахівців IT напрямків, компанія AMC Bridge відкрила сучасний Центр інженерного програмування в Інституті комп’ютерних наук та інформаційних технологій при Національному університеті «Львівська політехніка».

лист. 01, 2019
Компанія AMC Bridge вже вдруге запускає поглиблений курс 3D програмування та комп'ютерної графіки

Компанія AMC Bridge вже вдруге запускає поглиблений курс 3D програмування та комп'ютерної графіки для студентів 2-5 курсів університетів Дніпра, Чернівців, Сум та Хмельницького.

жовт. 02, 2019
Top