Компанія AMC Bridge очолила рейтинг найкращих IT роботодавців

січ. 12, 2017

Компанію AMC Bridge визнано найкращим IT роботодавцем у категорії «200-800 спеціалістів» та кращим роботодавцем Дніпра за версією DOU.ua

Рейтинг базується на оцінках співробітниками компаній за такими показниками як можливість професійного розвитку та визнання результатів праці, проектний менеджмент та комунікація з керівництвом, компенсаційний пакет та комфортні умови для роботи, а також стосунки з колегами.

«У 2016 році у нашій компанії відбулась велика кількість як зовнішніх, так і внутрішніх змін: ми переступили межу у 300 співпрацівників, збільшили соціальну активність, провели багато різних заходів та семінарів, почали впроваджувати нові підходи до управління процесами та організації інфраструктури офісу. Для нас високі оцінки працівників – один з головних критеріїв успіху компанії», відзначає Наталія Зарубіна, HR директор AMC Bridge.

DOU BEST

Про AMC Bridge
AMC Bridge вже більше 15 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованого проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Microsoft, Siemens й Autodesk. Головний офіс компанії знаходиться у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому та Сумах.

Зв'язатися з нами

Нові статті

Еко-ініціативи в AMC Bridge: благодійний ярмарок з нагоди Дня вторинної переробки

Компанія AMC Bridge провела свій перший еко-проєкт. Благодійний розпродаж був приурочений до Дня вторинної переробки, та мав на меті привернути увагу до проблеми забруднення планети пластиком та важливості  його повторного використання. Захід  зі слоганом “No plastic is fantastic” був проведений у всіх офісах компанії.

лист. 15, 2019
Центр інженерного програмування AMC Bridge відкрився у Львові

У рамках програми підтримки вітчизняних університетів у підготовці кваліфікованих фахівців IT напрямків, компанія AMC Bridge відкрила сучасний Центр інженерного програмування в Інституті комп’ютерних наук та інформаційних технологій при Національному університеті «Львівська політехніка».

лист. 01, 2019
Компанія AMC Bridge вже вдруге запускає поглиблений курс 3D програмування та комп'ютерної графіки

Компанія AMC Bridge вже вдруге запускає поглиблений курс 3D програмування та комп'ютерної графіки для студентів 2-5 курсів університетів Дніпра, Чернівців, Сум та Хмельницького.

жовт. 02, 2019
Top