Компанія AMC Bridge анонсувала курс QA у Сумському державному університеті

Компанія AMC Bridge анонсувала курс QA у Сумському державному університеті

У рамках партнерства зі Сумським державним університетом компанія AMC Bridge запустила курс тестування ПО для випускників 4-го курсу інженерних спеціальностей.

Заняття проходитимуть на базі Центру Інженерного Програмування AMC Bridge, який функціонує в університеті з жовтня 2016 року. Презентація курсу відбулась у день урочистої церемонії вручення дипломів бакалавра. Її провели декан факультету технічних систем та енергоефективних технологій СумДУ Олександр Гусак і директор QA департаменту AMC Bridge Сергій Калашников.Сергій - один з авторів даного курсу - привітав випускників, представив програму навчання і розповів про специфіку тестування інженерного ПО. Презентація викликала великий інтерес аудиторії - більше 200 бакалаврів взяли участь в заході. Реєстрація на курс вже завершилась. 

QA course Sumy

Про AMC Bridge 

AMC Bridge вже більше 15 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованного проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Microsoft, Siemens й Autodesk. Головний офіс компанії знаходиться у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому та Сумах.

серп. 08, 2017