Центр Інженерного Програмування AMC Bridge відкрито у Сумському державному університеті

AMC Bridge та Сумський державний університет підписали угоду про партнерство більше року тому, з того моменту співпраця між вузом та компанією постійно розширюється: у минулому було впроваджено сумісний навчальний проект, а з 27 жовтня в університеті почав роботу «Центр Інженерного Програмування AMC Bridge».

У Центрі будуть проводитися аудиторні заняття, а також спеціалізовані курси компанії. В урочистому відкритті взяли участь ІТ-директор AMC Bridge Сергій Фомін, директор регіональних офісів компанії Юрій Міхайловський, проректор з науково-педагогiчної роботи Володимир Любчак та декан факультету ЕлІТ Сергій Проценко.

«Університет дуже вдячний за організацію такого центру, особливо за те, що компанія підтримує інженерний напрямок, бо у фундаменті університету - саме інженерні спеціальності» підкреслив Володимир Любчак.

Sumy lab

Також Сергій Фомін виступив перед студентами факультету ЕЛіТ з презентацією «Вибір специализації в IT», в якій розповів про сучасні тренди українського ринку та надав поради щодо вибору напрямку подальшої роботи. 

«Ми займаємось розробкою інженерного ПЗ та завжди підтримували вузи на території України, у тому числі СумДУ. Факультет ЕЛіТ випускає перспективних спеціалістів, тому ми робимо все, щоб допомогти оволодіти новими технологіями. Студенти та випускники беруть участь у наукових розробках нашої компанії, також вони уже з 4-5 курсів можуть починати працювати над реальними проектами замовника, отримувати реальний досвід, що, безсумнівно, підвищує їхню кваліфікацію», - відмітив Сергій.

Sumy presentation

Про AMC Bridge
AMC Bridge вже більше 15 років надає послуги з розробки програмного забезпечення для систем автоматизованного проектування, конструювання та виробництва, співпрацюючи з такими відомими компаніями як Microsoft, Siemens й Autodesk. Головний офіс компанії знаходиться у США, в Україні функціонують центри розробки у Дніпрі, Хмельницькому та Сумах.

 

лист. 01, 2016